Jump to content
deepack16

Zaległe alimenty (komornik) sprzedaż długu?

Recommended Posts

deepack16

Witam czy jest możliwość sprzedania zaległych alimentów mojego ojca

Czyli mam u komornika jakieś 20 tysięcy ( komornik próbuje coś ściągać ale tylko jak wejdzie mu na nową pensję to się zwalnia i szuka pracy na czarno )

Wszystko co miał na siebie przepisał pewnie na rodzinę ( takie słuchy mnie dochodzą ) jakimś autem jeździ

Nie mam pojęcia jak to napisać więc

Posiadam sygnaturę gdzie jest napisane że dłużnikiem jest mój ojciec ja jestem osobą która powinna odzyskać te pieniądze

Prosze coś doradzić dziękuję

Linki
bbn90

Udało się załatwić sprawe?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Komornik a brak środków na koncie.

   cześć, mam problem z komornikiem.    komornik 21 marca wszedł na moje konto, przy czym wówczas na koncie miałem jakąś symboliczną kwotę, przez co teraz na koncie widnieje debet -1600 z groszami.  dostałem wiadomość od banku o zajęciu komorniczym, ale jak w praktyce zadziała manewr z zajęciem pieniędzy na koncie których 'nie ma'? komornik poczeka do najbliższych wpływów, czy widząc, że zajął całe 'nic' pofatyguje się do mnie osobiście? 

   in Dla zadłużonych

  • Adres zamieszkania a komornik.

   mam pytanie, mam długi, które spłacam, ale boję się,ze długi trafią do komornika i stąd moje pytanie. Mam pobyt stały u rodziców, gdzie już nie mieszkam, aktualnie gdzie mieszkam jest pobyt tymczasowy. Gdzie komornik będzie chciał wciąć egzekucję, pod którym adresem? Czy mogę się wymeldować od rodziców i zostać tylko przy pobycie tymczasowym, aktualnie gdzie mieszkam? I czy w tej sytuacji muszę zmieniać dowód? proszę o pomoc.

   in Komornik, windykacja

  • Komornik zabrał mi kwotę wolną z PEKAO.

   Witam    Mam pytanie odnośnie komornika, otóż dnia 10.04 komornik zablokował mi moje konto na którym było coś koło 700 zł, środki widniały normalnie na koncie, nawet 11.04 wypłacałem je z bankomatu. Wczoraj pieniądze zniknęły, zapewne. komornik jednak je wziął, i teraz mam pytanie czy mógl mi je zabrać bo czytałem gdzieś że banki nie koniecznie respektują tą kwotę wolna i mogą oddawać im cała kwotę.. I teraz mam pytanie miał ktoś podobne akcje z PEKAO? I czy mam szansę na zwrot? Przez

   in Komornik, windykacja

  • Drugie konto bankowe a komornik.

   Dobry, posiadam już jedno konto bankowe zajętę przez 3 komorników, i teraz pytanie, czy mogę założyć kolejne konto w innym banku i czy będą jakieś z tego problemy ?

   in Komornik, windykacja

  • Profi Credit a komornik.

   Mam pytanie do dluznikow, ktorzy mieli sprawe z profi credit i mieli nadana klauUle wykonalnosci po jakim czasie po wydaniu klauzuli zjawil sie komornik?

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.