Jump to content
lrg

Konto bankowe

Recommended Posts

lrg

Witam :)

 

Czy jest jakiś bank w którym można założyć konto bankowe przez internet i od razu po założeniu konta korzystać z niego (robić przelewy, wpłacać gotówkę itp.) zanim przyjedzie kurier podpisać umowę i zanim przyjdzie karta do bankomatu?

Linki
kpkf

Są opcje założenia konta, ale transakcję należy potwierdzić przelewem z innego konta osobitego, którego jest się właścicielem.

lrg

Aha, no wlasnie jezeli nie mam innego konta to nie potwierdze.

Czyli nie ma takiej opcji raczej jak zapytalem wyzej?

kpkf

Nie ma, albo kurier, albo oddział, albo przelew.

LosBlancos

Jest obecnie na rynku jakieś konto bankowe że będzie po założeniu wszystko za darmo tzn prowadzenie rachunku, przelewy i wypłaty nie w swoim bankomacie tylko w innym ? Wynagrodzenie również nie wpływało by na nie tylko do innego banku

zanzi

nest bank, orange finanse

kasovo
W dniu 2.11.2017 o 12:34, lrg napisał:

Witam :)

 

Czy jest jakiś bank w którym można założyć konto bankowe przez internet i od razu po założeniu konta korzystać z niego (robić przelewy, wpłacać gotówkę itp.) zanim przyjedzie kurier podpisać umowę i zanim przyjdzie karta do bankomatu?

Jest taka możliwość. Nest Bank wprowadził taką możliwość. Konto możesz założyć całkowicie online. Konto będzie aktywne w ciągu 5 minut po weryfikacji wideo. Wystarczy przygotować dowód osobisty + mieć dostęp do komputera z kamerą wideo. Zostaniesz połączony z pracownikiem banku, który założy dla Ciebie konto bankowe. Po rozmowie możesz w pełni korzystać z konta. Nest Bank konto przez internet w 5 minut.

 


------------------------------- dodano 12 minut później -------------------------------

Nest Bank Konto w 5 minut

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Jak założyć konto w portalu informacyjnym sądu danej apelacji?

   Za zgodą kolegi karol123 wklejam ten tekst.   "Każdy może złożyć pozew przeciwko nam. Nieodebrany nakaz zapłaty stwarza problem. Jak się zabezpieczyć?   1) Najlepiej przeprowadzić się. WIERZYCIEL MA OBOWIĄZEK POZWAĆ NAS TAM GDZIE MIESZKAMY. Jak udowodnimy, że tam nie mieszkamy to jesteśmy w stanie to odkręcić. Gorzej jak pod tym adresem mieszkamy i przegapimy awizo. Lub jakiś listonosz go nie wrzuci do skrzynki. Wtedy możemy mieć poważny problem.   2) założyć sobie konto w e-sądzie i we

   in Komornik, windykacja

  • Comiesięczne wpływy na konto, a niższa marża

   Witam, Banki oferują niższą marżę w zamian za comiesięczne wpływy na konto. Np. mój bank, czyli Santander wymaga comiesięcznych wpływów w kwocie 2000zł. Jednak nie dopytałam czy muszą być to wpływy z wynagrodzenia czy ogólny "ruch" na koncie w kwocie 2000zł wpływu miesięcznie, np: wpłata oszczędności. Czy któryś z Państwa ekspertów wie jak to jest? I czy np. jednorazowy brak takiego wpływu podwyższa marże? 

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyty bankowe, chwilówki krótkie i ratalne - za duże obciążenia.

   Dzień dobry.   Sytuacja beznadziejna i pisząc tą wiadomość spoglądam za okno i sam do siebie mówię : "idiota!". Jeszcze o tyle dobrze, ze z opóźnieniem, ale póki co opłacam internet i telefon, więc mam kontakt ze światem. Wpadłem w nic innego jak "klasyczną pętlę". Nie wiem co sobie myślałem, chcąc spłacić poprzednią pożyczkę następną. Sposób w jaki doprowadziłem do tego, że na dzień dzisiejszy mniej zarabiam niż mam należności miesięcznych to m.in. - branie pożyczek pozabankowych rat

   in Dla zadłużonych

  • Konto bankowe dla dziecka poniżej 13 lat

   Interesuje mnie gdzie można założyć konto dla dziecka poniżej 13 lat aby wpłacać tam 500 plus. Jakie należy spełnić warunki? Czy posiadaczem takiego konta jest dziecko czy rodzic?

   in Konta bankowe

  • Wynagrodzenie za pracę na konto żony.

   Witam. Mam pytanie odnośnie przesyłania wypłaty na konto żony. Mam jednego komornika i teraz doszedł drugi na kwotę nie całe 2000 zł, więc nie ma tragedii. Mam zajecie przez jednego i drugiego komornika rachunku bankowego.  Zmieniłem pracę i w chwili obecnej pierwsza wypłata pójdzie na konto żony. Wiem, że komornik nie może ruszyć tych pieniędzy ale czy grozi za to kara, więzienie itd? Czy w późniejszym czasie po prostu wystosuje pismo o zajęciu wynagrodzenia zarówno jeden jak i drugi? Na chwilę

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.