Jump to content
zbyszekr1971

Oszust podszywający się pod komornika sądowego.

Recommended Posts

zbyszekr1971

Krajowa Rada Komornicza informuje o działaniach oszusta podszywającego się pod komornika sądowego! Od pewnego czasu na skrzynki email masowo wysyłane są wiadomości zawierające wezwania do zapłaty wraz z drukami polecenia przelewu na rachunek komornika. To oszustwo!

 

Jak podaje Krajowa Rada Komornicza, należy zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na treść otrzymywanych maili. Osoba (lub osoby) podające się za „komornika sądowego Jacka Demskiego” rozsyłają pocztą elektroniczną wezwania do zapłaty oraz wypełnione druki polecenia przelewu.

 

Komunikat KRK jest jasny: w ewidencji komorników sądowych nie figuruje komornik sądowy Jacek Demski. Każdą wiadomość od takiego „komornika” należy traktować jako próbę wyłudzenia!

 

Wykaz komorników sądowych wraz z danymi teleadresowymi znajdziecie Państwo na stronie internetowej Krajowej Rady Komorniczej.

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.