Jump to content
johnny

BOŚ Bank - negocjacje ws spłaty zadłużenia.

Recommended Posts

johnny

Witam serdecznie,

 

Krótkie pytanie - czy ma ktoś doświadczenie w prowadzeniu rozmów z Bankiem Ochrony Środowiska?

 

Mam u nich 3 produkty niespłacone i wypowiedziane:

 

2 kredyty gotówkowe - łączna kwota do spłaty to ok 22.000 zł

Karta kredytowa - ok 6000 zł

 

Jeden z kredytów trafił już do egzekucji przez Komornika.

W chwili obecnej moja sytuacja finansowa znacznie się poprawiła i chciałbym zgłosić się do Banku i spróbować porozumieć celem polubownej spłaty zadłużenia, bez Komornika - celem uniknięcia dodatkowych kosztów.

 

Ktoś się orientuje jak BOŚ podchodzi do takich tematów?

 

Pozdrawiam

Linki
lukaszb

Ktoś się orientuje jak BOŚ podchodzi do takich tematów?

 

Można się porozumieć, wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • BOŚ - Kredyt Gotówkowy - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy EKOPożyczka - BOŚ (Bank Ochrony Środowiska)     Pożyczka gotówkowa. Wysokość: od 1 000 do 150 000 zł w wybranej walucie. Okres kredytowania: do 10 lat. Atuty oferty: bez zbędnych formalności; bez zabezpieczeń i poręczycieli;   Czy warto wziąć pożyczkę w BOŚ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku Ochrony Środowiska. Zadaj pytanie. Przeczytaj zdania i opinie o BOŚ innych kredytobiorców i zdecyduj sam Strona bank

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • Gotówkowy na mieszkanie BOŚ ekologiczny

   Witam,  zbierałem dziś oferty w bankach, akurat okazało się, że w BOŚ banku mam "znajomą" zaproponowała mi MEGA korzystny kredyt "ekologiczny", z tym, że trzeba załatwić dokumenty o odbiorze okien, pieca itp na kwotę stanowiącą bodajże połowę kredytu... no i moje pytanie brzmi czy ktoś to później kontroluje lub sprawdza, czy to tylko sztuka dla sztuki? W mieszkaniu jak można się domyślić, nie ma tylu okien, nie wspominając o piecu.

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Opinie o eko pożyczce Boś Bank

   Witam! jakie są Wasze doświadczenia z eko pożyczka w boś banku? Czy jesteście zadowoleni z warunków kredytu? Jak przebiegało uzyskanie pożyczki? Czy ze średnim bikiem ciezko uzyskać? (Chwilówki, niewielkie opóźnienia w spłacie)

   in Pożyczki - Opinie

  • BOŚ Bank - Ekopożyczka.

   Witam wszystkich.Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu.Do rzeczy,mam pytanie odnośnie Boś banku.Wczoraj zlozyłam na ich stronie wniosek o ekopożyczke w kwocie 20000,dziś dostałam maila o przesłanie potwierdzenia wynagrodzenia z 3 miesięcy,wysłałam...po chwili dostałam alert z Biku z info ze bank wysłał zapytanie w sprawie kredytu,pomyślałam ok zaraz pewnie dostanę maila z odmową gdyż moj Bik ma wpisy z zaległościami tzn.jeszcze wskażnik pomarańczowy ale wiadomo dla banku to sygnał negatywny,poza t

   in Dla zadłużonych

  • pożyczka hipoteczna BOŚ Bank

   Witam, chciałam zgłosić nowy temat. Pożyczka hipoteczna w BOŚ Banku. Trochę się zastanawiałam, ale zdecydowałam się kupić nowy samochód tacie, a kredytowanie do 30 lat przyciągn ęło. Woiem, że na samochód nie dostanę takiego okresu, ale warto brać, na wypasione wakacje też!

   in Pożyczki - Opinie

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.