Jump to content
Arky88

Usunięty temat

Recommended Posts

Arky88

Witam,

 

 

dlaczego mój temat został usunięty? Raczej nie łamał regulaminu, w zasadzie w drugiej części prosiłem o opinie o platformie finansowej o której brak jest jakichkolwiek opinii.

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Opinia na temat mamdlugi.

   Witam, mam pytanie do Państwa. Czy ktoś dotychczas korzystał z usług tej strony? Z strony wynika że ich przedstawiciele negocjują z funduszami lepsza warunki spłaty, chwalą się swoimi dokonaniami itp. Czy można im zaufać? Na dzien dobry chca wpłaty 150 zł za negocjatora. Z góry dziękuje za pomoc !

   in Dla zadłużonych

  • Czy wpis w BR jest juz usuniety?

   Jak w temacie. Czy ten wpis jest juz usuniety? Pozdrawiam

   in BIK i BIG

  • Prośba o pomoc w uzyskaniu informacji na temat budowy lokalu usługowo - mieszkalnego

   Witam Wszystkich, mam na imię Jarek i piszę do Państwa z zapytaniem czy jest ktoś w stanie pomóc mi w uzyskaniu informacji ( nie musi być to za free ).  Sprawa dotyczy budowy budynku usługowo mieszkaniowego.    Sprawa wygląda następująco:   - rodzice mają działkę o charakterze przemysłowym z możliwością mieszkania o powierzchni 2000 m^2 i wartości 400.000 PLN, z tą działką graniczą ich dwie kolejne działki po 1000 m^2 tym razem budowlane o wartości 130.000 każda - 7

   in Forum inwestycyjne

  • Szybko i na temat - EPU.

   Hej Wszystkim!   Aby nie zawracać zbytnio Wam gitary mam jedno pytanie, a mianowicie:   "Podpisywanie pisma o ustanowienie komunikacji elektronicznej." zaznaczam na mojej stronie w EPU "podpisz" i nic się nie dzieje. W dalszym ciągu mam zaznaczone, że korespondencja do mnie ma być prowadzona tradycyjną formą. Coś źle robię?

   in Chwilówki

  • Temat pilny - kredyt 250/260k

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 20 lat / lub 30 z możliwością wcześniejszej spłaty. 3.Wysokość kredytu - 250000/ lub 260000 PLN 4.Wkład własny -240 lub 250k PLN 5.Wartość nieruchomości - 500 0000 PLN/ akt notarialny 350k za nieruchomośc nie wykończoną - po wykończeniu 500k 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - Dom szeregówka zewnętrzna/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 116 mkw 9.Lo

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.