Jump to content
Arky88

Usunięty temat

Recommended Posts

Arky88

Witam,

 

 

dlaczego mój temat został usunięty? Raczej nie łamał regulaminu, w zasadzie w drugiej części prosiłem o opinie o platformie finansowej o której brak jest jakichkolwiek opinii.

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Usunięty wpis z BR

   Dzień dobry, staramy się z mężem o kredyt hipoteczny. Niestety nasz wniosek w mbsnku nie przeszedł weryfikacji, okazało się że mam wpis do bankowego rejestru z 2002r.!! Którego PKO sa nie usunęli, pomimo całkowitej splaty.... taka polityka. Bank już usunął wpis, wszystko jest ok. Kiedy mogę ponownie składać wniosek do m banku? Mój doradca mówi, że trzeba odczekać przynajmniej 3 miesiące.... A nam się spieszy..

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Zagadkowy temat

   Witam, prowadze dzialanosc gospodarcza ponad 12 miesięcy już na czysto zostaje 9 tysięcy netto a banki chcą dac 40 tysięcy kredytu, w jakim banku jest do zrobienia normalna kwota?

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Opinia na temat mamdlugi.

   Witam, mam pytanie do Państwa. Czy ktoś dotychczas korzystał z usług tej strony? Z strony wynika że ich przedstawiciele negocjują z funduszami lepsza warunki spłaty, chwalą się swoimi dokonaniami itp. Czy można im zaufać? Na dzien dobry chca wpłaty 150 zł za negocjatora. Z góry dziękuje za pomoc !

   in Dla zadłużonych

  • Czy wpis w BR jest juz usuniety?

   Jak w temacie. Czy ten wpis jest juz usuniety? Pozdrawiam

   in BIK i BIG

  • Prośba o pomoc w uzyskaniu informacji na temat budowy lokalu usługowo - mieszkalnego

   Witam Wszystkich, mam na imię Jarek i piszę do Państwa z zapytaniem czy jest ktoś w stanie pomóc mi w uzyskaniu informacji ( nie musi być to za free ).  Sprawa dotyczy budowy budynku usługowo mieszkaniowego.    Sprawa wygląda następująco:   - rodzice mają działkę o charakterze przemysłowym z możliwością mieszkania o powierzchni 2000 m^2 i wartości 400.000 PLN, z tą działką graniczą ich dwie kolejne działki po 1000 m^2 tym razem budowlane o wartości 130.000 każda - 7

   in Forum inwestycyjne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.