Jump to content
pwvita

Oprogramowania do obsługi biura pośrednictwa kredytowego.

Recommended Posts

pwvita

Witajcie,

 

Szukam prostego oprogramowania do obsługi biura pośrednictwa kredytowego. Sprzedawane będą tylko produkty zewnętrzne bez pożyczek z własnego kapitału.

 

Ważne wymaganie - system dostępny online z poziomu przeglądarki. Wymagane funkcjonalności w zasadzie tylko baza klientów + baza udzielonych pożyczek. System nie musi mieć żadnych dodatkowych funkcji itp.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

PlanFinance.pl

Pierwszy lepszy CRM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Arek76
   By Arek76
   Cześć, obecnie pracuje w banku, obsługuje sektor MiŚP (firmówki). Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak to jest w pośrednictwie i czy da się z tego wyżyć (prowizje) i jaki pośrednik (Open, Expander, Gold) jest najrzetelniejszy ? Byłbym wdzięczny za ewentualna odpowiedź. Pozdrawiam.
  • speedy
   By speedy
   Witam. Ktoś z rodziny wziął pożyczkę w biurze kredytowym z wypłatą na poczcie. Przy wyjściu powiedziane zostało, że trzeba zapłacić w biurze 500 zł do 3 dni. Czy może ktoś zerknąć na tą część umowy i napisać czy faktycznie trzeba to zapłacić czy też nie?
    
   &4
   1. Za wykonanie niniejszej umowy, Pośrednikowi przysługuje od Zainteresowanego wynagrodzenie w kwocie 500.00 zł brutto. Wynagrodzenie nie obejmuje pośrednictwa następujących Kredytodawców (w tym instytucji Pożyczkowych): Getin Noble Bank, Unilink Cash itd.
    
   I teraz jest sama umowa:
   Zaplo Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą ... zwaną dalej Pożyczkodawcą, w imieniu i na rzecz, którego działa Pośrednik:
    
   Unilink Cash Sp. z o.o.
   ul. Słoneczna 29, 00-789 Warszawa
    
    
   Pytanie czy trzeba płacić te 500 zł bo tu i tu pojawia się ten Unilink. Dziękuje za pomoc.
  • konto_anonim
   By konto_anonim
   Witam, to mój pierwszy post na forum i zwracam się do was z pytaniem czy jednorazowe pośrednictwo finansowe bez działalności gospodarczej jest zgodne z prawem?
    
   Jestem związany z branżą finansową od kilku lat, chcę założyć firmę opartą na pośrednictwie finansowym dla MŚP i innych usługach dla firm, założenie firmy kosztuje, stąd moje pytanie czy mogę zareklamować się, obsłużyć jednego klienta w oparciu umowy o dzieło (finansuję się klientem, nie instytucją finansującą) i uzyskane środki zainwestować w organizację firmy czy taka działalność nie będzie zgodna z prawem i będą mi groziły jakieś konsekwencje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.