Jump to content
Balbina12345

Umowa o pracę tymczasową.

Recommended Posts

Balbina12345

Witam

Pytanie moje brzmi

Pracownik zatrudniony na umowę o pracę tymczasową przedłużana co miesiąc wymiar godzi 40/tydzień

Ile zabierze komornik ?

Co to wogole za dziwna umowa

Linki
lukaszb
Witam

Pytanie moje brzmi

Pracownik zatrudniony na umowę o pracę tymczasową przedłużana co miesiąc wymiar godzi 40/tydzień

Ile zabierze komornik ?

Co to wogole za dziwna umowa

 

Zajęcie jak dla jażdej jednej umowy o pracę, czyli do wysokosci 50%, ale nie więcej niż najniższa krajowa tj 1530 zł.

kamilka1985

A czy jak podając konto Np mojej babci i tam pracodawca przelewa mi wypłatę a zarabiam Ok 5000 zł netto to zabierze mi maksymalnie polowe ? Więcej nie ruszy? Czy to nie jest obchodzenie prawa?

lukaszb
A czy jak podając konto Np mojej babci i tam pracodawca przelewa mi wypłatę a zarabiam Ok 5000 zł netto to zabierze mi maksymalnie polowe ? Więcej nie ruszy? Czy to nie jest obchodzenie prawa?

 

Potrącenie wyniesie 2500 zł. Możesz wskazać rachunek osoby trzeciej i nie ma tym nuc złego.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Umowa zlecenie a konsolidacja.

   Dzień dobry Czy majac umowe zlecenie moge starać się o konsolidacje swoich zobowiązań? Czy jest jakas szansa na wyjscie z tsj sytuacji. Miesieczne raty niestety przerastają moje możliwości finansowe. Maksymalna kwota jaka moge miesiecznie wydac na zobowiazania to 1000zl  Wiek 26l  Miesieczne raty :  * 438.11zlx20mc *243.03zlx9mc *253.62zlx10mc *800zl jednorazowa wplata(pozyczka 30dniowa)  *3994.62( wypowiedziana umowa, zadają natuchmiastowej splaty ) 

   in Dla zadłużonych

  • umowa Bank Pekao SA - konto i wpływy wynagrodzenia

   Witam Pekao SA wymaga konta z przekierowanie wynagrodzenia, czy możliwe jest aby nie przekierowywać wynagrodzenia lecz zasilać to konto z innego konta tego samego klienta (w tytule przelewu wpisać np wynagrodzenie) by bank to zaksięgował jako wynagrodzenie ?

   in Kredyty z dopłatami MdM

  • Konsolidacja kredytów- umowa zlecenie

   Cześć, jakiś czas temu pisałem na forum z prośbą o pomoc o uzyskanie kredytu konsolidacyjnego przy umowie zlecenie na czas określony. Link do poprzedniego tematu: Pan Dariusz @Ekspert_Kredytowy zaoferował mi pomoc przy procesowaniu wniosku, jednak zrezygnowałem wtedy z konsolidacji zobowiązań, gdyż sądziłem, że uda mi się jakoś zapanować nad sytuacją, jednak w międzyczasie pojawiły się nowe, nieoczekiwane wydatki i dług zamiast zmaleć, urósł a raty kredytów zaczęły przerastać mo

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Kredyt hipoteczny a umowa dożywocia

   Witam,  rodzice chcą nam przepisać dom, i a ja chciałbym zrobić umowę dożywocia żeby nikt po śmierci rodziców nie rościł sobie praw do domu w który chcę zainwestować 200k. Czy jakiś bank da w ogóle taki kredyt z taką umową czy trzeba wziąć porostu kredyt gotówkowy?  Zdolność kredytową PKO BP wyliczyło mi w piątek na 800k ale wczoraj ktoś mi powiedział że nie dostanę takiego kredytu z umową dożywocia.    Można to jakoś inaczej załatwić?    Czy można ewentualnie

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Komornik a umowa zlecenie.

   Witam!  Mam pytanie głównie do ekspertów ale jeśli ktoś już miał z tym styczność to proszę mi odpowiedzieć. Jak wyglada sprawa z komornikiem kiedy posiadam umowę zlecenie która jest zmieniana co jakiś czas z racji zmiany pracy co pół roku (jestem kucharzem). Gotówka jest otrzymywana do ręki i nie posiadam żadnego majątku. Co w takim przypadku robi komornik? 

   in Komornik, windykacja • Similar Content

  • agnieszkaj19
   By agnieszkaj19
   Witam 
   Mam trzy pytania:
   1. Posiadam zajęcie komornicze na wynagrodzeniu z tytułu umowy o pracę na pełen etat. I tutaj wszystko jest ok. Jednak pracuje w placówce publicznej. Mieliśmy wypłacane tzw urlopowe, które w moim przypadku wynosiło niewiele ponad 1000zł. Komornik powinien zająć całość tego dodatkowego dochodu czy jego 50%? 
   2. Chciałabym podjąć pracę na zasadzie umowy agencyjnej. Czy komornik będzie posiadał informacje, że taką pracę podjęłam i zajmie całość ewentualnego wynagrodzenia ? 
   3. Zajęcie na rachunku bankowym
   Jeżeli posiadam 3 rachunki bankowe to na każdym z nich obowiązuje kwota wolna od zajęcia czy jest ona rozłożona równomiernie na wszystkie posiadane przez dłużnika konta bankowe ? 
   Dziękuję za odpowiedzi
   Pozdrawiam A. 
  • lordi89
   By lordi89
   Witam serdecznie, 
    
   Mam zapytanie odnośnie zajęcia egzekucyjnego. Mam zajęcie na koncie. Dziś byłem w Kancelarii dogadać się o spłatę długu. Wpłaciłem 400 zł i asesor powiedział, że uchyli zajęcie, natomiast do pracodawcy wysłał też pismo o zajęciu wynagrodzenia i zajęcie rachunku, a zajęcie wynagrodzenia, to dwie odrębne sprawy. Czy wobec tego pracodawca nie wypłaci mi środków? Nie mam już kwoty wolnej nawet na rachunku...
    
   Pozdrawiam 
  • Magdalena181
   By Magdalena181
   Potrzebuje pomocy co dalej mogę zrobić z tym problemem.
   Pismo wpłynęło od komornika w piątek do pracy , otworzyly koleżanki z pracy ponieważ pismo nie było wysłane bezpośrednio do siedziby firmy w Gdańsku..tylko na jeden z punktów w moim mieście Łódź. 
   Byłam.dzis w sądzie sprawa dotyczy pozyczki Pozyczkodaj. 
   W styczniu był nakaz zaplaty który się uprawomocnil. 
   Ja korespodencji nie dostałam..więc po 14 dniach został z automatu uznany jako odebrany .
   W związku z tym pytanie czy ja powinnam to pismo odesłać do siedziby firmy w Gdańsku czy powinnam je wysłać do komornika z prośbą o wysłanie go do siedziby firmy .
   I pytanie czy on mógł wysłać to na adres inny .
   Przyznam szczerze że koleżanki były bardzo zdziwione że mam jakąś sprawę...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.