Jump to content
maxi_gorky

Euroloan - zwrot opłat za prowadzenie konta.

Recommended Posts

maxi_gorky

Nie wiem czy wiecie o tym ale Euroloan wraca kase za prowadznie konta w moim przypadku 60 zł po złożeniu im informacji z powołaniem się na wyrok Sądu bodajże z Gdańska który zanegował te opłaty. To tak gwoli ciekawości

Linki
Rado

Ciekawe czy można to zrobić jak się jeszcze u nich ma otwarte konto czy dopiero jak się ich spłaci.

Ktoś coś?

kamilka1985

Podeslesz wzór pisma?

maxi_gorky

Pismo było ogólne z żądaniem zwrotu na podstawie tego wyroku:

 

orzeczenia.gdynia.sr.gov.pl/content/$N/151015150000503_I1_C_001016_2016_Uz_2016-12-20_001

 

I wszystkie opłaty wrócili :-)

 

Nie był to mój wyrok, ale powołałem się na to orzeczenie

Rado

No ok. Pisałeś do nich już po spłacie czy jeszcze w trakcie?

maxi_gorky

Po spłacie. Potem zaczołem ich "gnębić" i zwrócili łącznie prawie 300 zł. Poczytałem to forum o zwrotach z tytyłu wcześniejszych spłat id i w lutym dostałem od nich prawie 2000 zł ( 7 firm prabankowych)

AB8806

Słuchajcie napisałam pismo do firmy euroloan o zwrot wszystkich opłat, a bardziej o zaliczenie moich wpłat na poczet kapitału a nie tych wszystkich odsetek, odpisali mi tylko że moja sprawę prowadzi jbs I żeby z nimi się kontaktować, limit miałam na 2800, spłacone 2920 Ale żądają jeszcze 1000 zł swoich odsetek za prowadzenie konta, wypłatę środków itp.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wcześniejsza spłata kredytu a zwrot prowizji.

   Witam mam pytanie miałem kredyt hipoteczny na kwote 250 tys zł na 25lat  i spłaciłem go wcześniej bo już po 7 latach czy należą mi śię jakiś zwrot za ubezbieczenie albo za prowiżję ?

   in Dla zadłużonych

  • Zwrot prowizji bankowej.

   Znalazlem w internecie firme, ktora specjalizuje sie w zwrotach prowizji bankowych, wyslalem umowe, wyliczyli mi tam jakas kwote, przeslali umowe do podpisania - oni przelewaja mi kwote, a ja zapominam o calej sprawie.   No ale.. mam umowe i pewne niejasnosci, zatem czy jest tu ktos, kto moglby przetlumaczyc mi z urzedowego na nasze, zanim podpisze? Moge podeslac umowe na PW. 

   in Forum prawne

  • Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu.

   Spłaciłeś wcześniej kredyt? Należy Ci się zwrot pieniędzy? cz. 5       Okazuje się, że odzyskanie prowizji przy wcześniejszej całkowitej spłacie kredytu nie jest rzeczą łatwą. Banki nadal nie respektują interpretacji przepisów ustawy o kredycie konsumenckim wydanej przez Rzecznika Finansowego i Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji. Mamy dla Was w końcu pozytywną historię. Czytelniczka bloga, która poszła do sądu i sprawę z bankiem wygrała, opowie o tym, że warto walczyć.           Wit

   in Forum prawne

  • Zwrot prowizji kredytów gotówkowych

   Witam. W minionych max 8 latach miałem kilka kredytów w dawnym BZWBK, Credit Agricole i PKOBP.    Wszystkie splacilem przed terminem konsolidujac je wszystkie w Alior Banku.    Pytanie.    Natknąłem się na wyrok TSUE i opinie UKOiK że banki mają obowiązek proporcjonalnie pomniejszac wszystkie koszty, również prowizji w przypadku przedterminowe całkowitej spłaty kredytu. Czy mogę ubiegać się do ww banków o zwrot części niesłusznie pobranych prowizji od kredytów? Jeśl

   in Kredyty gotówkowe

  • Zwrot prowizji ze starych kredytów

   Witam W 2005r. wziąłem kilka kredytów jeszcze jak istniał lukas bank. Kredyty te były do 2015r. i zostały dużo wcześniej spłacone. tj ok 2011-2012r. Czy mogę zwrócić się do już creditagricole o to aby te moje kredyty sprawdzili pod kątem zwrotu prowizji za niewykorzystany okres trwania kredytu. Nie mam niestety tych umów już. Czy bank już Credit Agricole może jeszcze mieć te umowy?

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.