Jump to content
KamilKarta

Czy mam szansę otrzymać Kartę Kredytową?

Recommended Posts

KamilKarta

Witam!

Z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział, wydawał mi się odpowiedni.

Kompletnie nie znam się na tym, więc może moja sytuacja jest śmieszna i oczywista jest odpowiedź na moje pytanie, więc wolę zapytać się kogoś kto się na tym zna, by nie narazić się na śmieszność w banku.

Ze względu na dzień przysyłania wynagrodzenia przydałaby mi się karta kredytowa, ponieważ gdy większość znajomych ma pieniądze- ja ich nie mam, a gdy ja dostaje wypłatę, tj. 25, większość jest pusta.

 

Mam 20 lat, nie figuruję w BIK, nie mam żadnych zobowiązań, nie mam nikogo na utrzymaniu, a sam jestem na utrzymaniu rodziny, wszystkie pieniądze, które dostaję są do mojej dyspozycji, pracuje na Umowie Zlecenie na czas nieokreślony, od siedmiu miesięcy, wypłaty dostaje od sześciu (ten feralny dzień wypłaty sprawia,że pieniądze zarobione dajmy na to w maju, dostaje na konto dopiero 25 czerwca). Mam pewną pozycję w firmie i nie zanosi się na to, żebym stracił pracę. Zarabiam w zależności od miesiąca między 1600-2000 zł, najczęściej w okolicach 1750, jednakże od lipca będę zarabiał powyżej 2000 (zwiększona liczba godzin). Poza jednym miesiącem w którym miałem sesje eksternistyczne i zarobiłem tylko 1000 zł, moje zarobki nie są mniejsze niż 1600 zł.

 

Czy mam szansę na Kartę Kredytową? Z jakim limitem? W jakim banku najchętniej ją przyznają?

 

Zdaję sobie sprawę, że nikt mi tu dokładnie nie zapewni nic i tak czekają mnie wizyty w placówkach, ale zastanawiam się czy są jakiekolwiek szansę.

 

Szczerze zależy mi na limicie około 1000 zł, nie większym.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Linki
Andrzej441

Raczej tak, jeśli się nie uda, w banku na rynku istnie jeszcze tak zwana "pozabankowa karta kredytowa". Chyba nawet kilka instytucji proponuje taki produkt.

Kredopl

Witam, bez problemu otrzymasz kartę w banku, umowa zlecenie i zarobki są wystarczające, karta z limitem 4 tyś wystarcza tylko 3 ostatnie potwierdzenia wpływu na konto.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.