Jump to content
Guest monkej

Wirtualne biura City Office ul. Twarda 18 Warszawa.

Recommended Posts

Guest monkej

Ciekawy artykuł Korespondencja firm korzystających z wirtualnych biur była narażona na ujawnienie.

 

Nasz Czytelnik ocenił, że dawało to dostęp do ponad 14 tys. plików z korespondencją firm korzystających z usług City Office. Podkreślamy, że wykorzystanie luki wymagało zalogowania do systemu, ale nawet nie wykupując usługi wirtualnego biura, jeśli wiedziało się o problemie #1, można było próbować logowania na dane firmy, która nie zmieniła swojego domyślnego, startowego hasła.

 

Nasz Czytelnik sprawdził występowanie luki u innego dostawcy usług wirtualnego biura i błąd także występował. Doszedł do wniosku, że problem występuje generalnie w systemie Desktomy. Miał rację.

 

Poniżej przykłady dwóch z 14. tys. plików, z jakimi można było się zapoznać. Jeden z nich jest nakazem zapłaty. Drugi – oświadczeniem o wzięciu pożyczki na czyjeś dane.

 

Podpowiem, że z ich oferty korzysta m.in. CRK, eKassa i kilka innych firm. :)

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Leasing a biuro wirtualne

   Dzień dobry, osoba z banku zarządzająca leasingami chce koniecznie spotkać się w biurze spółki w celu podpisania umowy, a siedzibą jest biuro wirtualne.   Czy ten fakt może jakoś przeszkodzić w podpisaniu umowy?

   in Leasing

  • City handlowy - karta kredytowa.

   witam, city handlowy wypowiedział mi kartę kredytową z powodu niespłacenia 3 rat. Limit karty to 1000 złoty, skierowali sprawę do Cross Finance i windykator przyniósł mi pismo, że mam zapłacić ponad 2 tysiące. Czy odsetki moga być aż tak wysokie? Co robić? Czekać na sąd?

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt dla biura rachunkowego na oświadczenie

   Witam czy istnieją jeszcze bo wiem że kiedyś tak było banki które udzielają kredytów firmowych dla biur rachunkowych na oświadczenie ? Jezeli tak to co jest wymagane ? I czy sprawdzane są wtedy wszystkie bazy BIK BIG itd ? Co jeżeli firma jest spółką cywilną dwóch osób i działa już na rynku ponad 4 lata ?

   in Kredyty dla firm

  • konsolidacja oferta City Handlowy

   Dzień dobry. Obecnie spłacam dwa kredyty gotówkowe, zastanawiam się nad ich konsolidacją poniżej przedstawię moją sytuację i to co zaoferował mi Bank City Handlowy     Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: ok 12300 + umowa zlecenie 1500 Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) Źródło uzyskiwania dochodów - umowa o pracę Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa - 12 lat umowa na czas nieokreślony Nazwa ba

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Karta kredytowa city ( prowizja od przelewu)

   Przelelem pieniazki na konto z karty kredytowej w ramach promocji pozycz 1000 zl na 12 miesiecy i za kazdy tysiac otrzymasz 50 zl do biedronki Zrezygnowalem z tego na drugi dzien i przelalem pieniazki spowrotem gdyz prowizja okazala sie wieksza niz na kalkulacji Czy mam na to 14 dni zeby prowozja zostala zwrocona jak w przypadku kredytu czy chwilowki? Rozumiem ze odsetki za 2 dni bede musial zaplacic

   in Karty kredytowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.