Jump to content
Wlubas98

Profi Credit - zawiadomienie do UOKiK.

Recommended Posts

Wlubas98

Witajcie forumowicze chce zawiadomić do UOKiK o bezmyślnych działaniach proficredit i ich windykacji - czy ktoś z was jest tutaj co by chciał sie podpisać pod petycją którą przygotuję po weekandzie ?

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Pawelit93
   By Pawelit93
   Witam,
    
   Przepraszam za, jak się domyślam, proste pytania. Dostaję po 20-30 telefonów od pewnej firmy windykacyjnej, niezależnie od tego, czy odbieram połączenia  czy też nie, ciągle do mnie wydzwaniają. Chcę tę firmę zgłosić za nękanie. Czy takie zgłoszenie mam wysłać do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta czy może do innego organu? Czy istnieje jakiś formularz takiego zgłoszenia czy mam w mailu po prostu opisać problem? Na jaki adres takiego maila wysłać? Przepraszam za prawdopodobnie głupie pytania, ale nie chcę przypadkiem takiego zgłoszenia wysłać na adres, który służy do czegoś innego.
    
   Pozdrawiam.
  • magdaaleena
   By magdaaleena
   Witam,
    
   w czerwcu 2019 wziełam pożyczkę w firmie ProfiCredyt, pożyczkę wziełam dokładnie na 36 miesięcy a jej wysokość to 3000. Zapłaciłam pierwszą ratę i chciałabym spłacić już całą pożyczkę. Pani poinformowała mnie że mam wyliczyć sobie 193*36 co daje 6948 i tyle mam do spłaty na dzień dzisiejszy. Sądzę, że kwota powinna być niższa ponieważ minął dopiero miesiąc i chyba jesli pożyczkę spłaca się wcześniej to ta kwota powinna być mniejsza ? Proszę o odpowiedz ponieważ chciałabym jak najszybciej spłacic tą pożyczkę 
  • Grosiczka
   By Grosiczka
   Witam, piszę w dwóch sprawach. Miałam zaległość w proficredit, spłaciłam całość tydzień temu, a w dalszym ciągu nie otrzymałam potwierdzenia, podejrzewam że za chwilę odezwa się w sprawie zapłaty weksla. Wg windykatora nie poszedł on do sądu. Ja nawet nie otrzymałam od niego sygnatury sprawy i nawet to ja poinformowalam go że w panelu mam zapisaną informację o tym, że pożyczka została pozwana.
    
   2. Eques debitum 2
   Wg nich pozew skierowany w marcu, ja nie mam dokumentów. Wymyślili dodatkowe koszta sądowe z czego dorzucili extra około 2 tysiące. Cały czas czekam na rozpiskę za co zapłaciłam plus sygnaturę akt i cisza... Od tygodnia się domagam a po 2 dniach po pierwszym telefonie dostałam informację że sprawa poszła do sądu. Coś z poślizgiem ten SMS...
   Czy mogę sama zgłosić się do sądu i uzyskać takie informacje?
    
    
   Proszę mi powiedzieć, co mam robić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.