Jump to content
Bastian81

Wpis w BIG KRD reklamacja

Recommended Posts

Bastian81

Sytuacja ma sie tak mam/miałem wpis w KRD czy BIG bo jedno i to samo chyba ale złożyłem reklamacje bo kwestionuje takie zobowiązanie na jakie mnie wpisano rekalamacje uwzględniono i dostałem info ,że zostałem wykreślony ale chyba nie do końca bo po pobraniu raportu widzę ten wpis z dopisem "Sprawy mogą być sporne. Dłużnik zakwestionował zobowiązania." tzn co jest ten wpis widoczny czy Nie ?

 

- - - Uaktualniono - - -

 

A dodatkowo w adresie wierzyciel nie jest osoba która zgłosiła dług tylko "RAPORT Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz

Inwestycyjny Zamknięty" O co chodzi ??

Linki
Bastian81

Nikt nie wie co to za fundusz?

cjayride

Wyglada , że ktos kupił twój dług. Raczej temat powinien byc przeniesiony do dzialu Dla zadłużonych

 

 

 

jakwyjsczdlugow.pl/czym-jest-niestandaryzowany-sekurytyzacyjny-fundusz-inwestycyjny-zamkniety/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • BIK, BIG co jeszcze warto sprawdzić?

   Dzień dobry,   w przeszłości udało mi się złapać parę mandatów, kwoty niewielkie od 100 do 300 pln. Zazwyczaj zwlekałem z płatnościami. Regulowałem dopiero w momencie kiedy komornik przypominał mi o tym listownie. Myślę, że jesteśmy już rozliczeni. Wszystkie pozostałe rachunki, zobowiązania, raty, abonamenty płaciłem, płacę w terminie a nawet przed. W tym roku chciałbym razem z narzeczoną uruchomić kredyt hipoteczny. Co warto sprawdzić? Co sprawdza bank? BIK, BIG co jeszcze?  

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Brak aktualizacji w BIG i KRD

   Firma SzybkaGotówka wpisała mnie do BIG i KRD z kwotą 3850 zł, gdzie od dwóch tygodni kwota jest po części spłacona, czy aktualizacja nie powinna być robiona na bieżąco? Czy mogę gdzieś to zgłosić? Dodatkowo w BIK jest informacja o calkiem innej kwocie, mimo iż aktualizacja jest robiona co kilka dni (zaznaczę, że odstąpiłam od umowy pożyczki).

   in BIK i BIG

  • Kredyt gotówkowy z wpisami w big i krd

   Witam poszukuje kredytu gotówkowego dochód uzyskuje z działalności gosp od 2009r dochód w granicach 4500zl miesięcznie od ponad kilkunastu lat nie posiadam żadnych kredytów bankowych nie posiadam historii ale są wpisy w big i krd odnośnie zadłużeń wpisy są przez windykacje czy znajdzie się ktoś to może mi pomoc uzyskać kredyt??

   in Kredyty gotówkowe

  • Wpis w ZBP

   Witam.Staram się o kredyt ale blokuje mi go wpis w Związkach Banków Polskich. Chodzi dokładnie o zaległą ratę za laptopa w Credit Agricole. Żona zapomniała zrobić przelew.Rachunek jest zamknięty bo wszystko splaciłem. Co najlepsze nie dostałem żadnego SMS-a, telefonu i listu że rata nie jest zapłacona i w związku z tym dostanę taki wpis do ZBP. Czy da się to jakoś wymazać? 

   in BIK i BIG

  • Jak usunąć wpis z BIG

   Witam. W Big Infomonitor mam wpis za pożyczkę Bociana. Oddano również sprawę do e-sadu w Lublinie. Tam zostało to umorzone : Następnie stwierdzono brak podstaw do wydania nakazu zapłaty. Wątpliwości budzi bowiem wysokość opłaty za usługę terenowej obsługi pożyczki. Po wydaniu postanowienia o stwierdzeniu braku podstaw do wydania nakazu zapłaty i przekazaniu sprawy do sądu właściwości ogólnej, strona powodowa cofnęła pozew bez zrzeczenia się roszczenia. Do dziś sprawa nie trafiła do mojego s

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.