Jump to content
wizard1987

Krótkoterminowa pożyczka

Recommended Posts

wizard1987

Witam,

 

mam chwilowe problemy finansowe. W celu uregulowania dotychczasowych zobowiązań chciałbym zaciągnąć pożyczkę na maksymalnie 6 miesięcy. Wysokość pożyczki to 3 tysiące złotych (ew. mniejsza kwota też wchodzi w grę). Systematycznie uzyskuję dochody. Najlepiej, aby była to pożyczka prywatna, jestem gotów negocjować atrakcyjny procent, mieszkam w Trójmieście.

 

Pozdrawiam

wizard1987

Hmmm...mam pytanie do stałych uczestników dyskusji: czy to forum jest tak mało liczne i popularne czy tak ciężko znaleźć kogokolwiek chętnego do udzielenia pożyczki na parę tysięcy PLN? :shock:

Brodos

Jak potrzebujesz małej kwoty to proponuje http://www.kokos.pl polecam na prawdę dobry portal sam z niego korzystam, na pierwszy raz za wiele nie wyciągniesz ale po jakimś czasie możesz nawet 25tyś dostać.

wizard1987

Literówka, chodziło zapewne o serwis kokos.pl Tylko, że jak nie mam tam otwartego konta z dużą ilością pozytywnych opinii to raczej nikt 3000zł. nie pożyczy :roll:

 

EDIT: jednak nie literówka, a filtr antyspamowy, a i tak wiemy o jakim serwisie mowa :wink:

Brodos

Więc tak w kokosie przy rejestracji jest wymagane sprawdzenie w BIK, ale nawet jak zalegasz to i tak możesz otrzymać pożyczkę. Pożyczek udzielają prywatni inwestorzy i oni decydują czy ci pożyczą czy też nie. Na początek jest wkład około 20zł na weryfikację żeby móc zacząć pożyczać, ale warto.Na pierwszy raz 1000zł ale w razie kłopotów dobre i to.

Polecam ten serwis jest na prawdę super.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.