Jump to content
Michał Regie

Zmiana nicku

Recommended Posts

Michał Regie

Nie wiem jak napisać wiadomość prywatną do admina. Proszę o zmianę nicku na: michalreg

Linki
Piotrek

dhfg ±¶æmó

Piotrek

test dżśćwą

Piotrek

źćśćććół

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Zmiana adresu zamieszkania.

   Czy mam obowiązek informować banki/parabanki o zmianie miejsca zamieszkania? Adres zameldowania pozostaje bez zmian. Dzisiaj dostałam sms'a z Profi credit "Proszę o podanie prawdziwego adresu zamieszkania, w przeciwnym razie firma Profi Credit ma prawo wyciągnąć konsekwencje ze świadczenia nieprawdy w momencie zawierania umowy pożyczki." W momencie zawierania pożyczki mieszkałam pod adresem zameldowania.

   in Dla zadłużonych

  • Zmiana ustawy o dokumentach publicznych

   W dniu dzisiejszym tj 12 lipca 2019 wchodzi w życie znowelizowana ustawa o dokumentach publicznych. Zapisy w niej zawarte mają ograniczyć proceder kserowania dowodów osobistych przez firmy. Zakaz nie będzie dotyczył sektora finansowego, który nadal będzie mógł pozyskiwać kopie dokumentów tożsamości. Wynika to m.in. z zapisów prawa bankowego i tzw. ustawy AML (Anti-Money Laundering) o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. W artykule 122b prawa bankowego jest zapis, że "Bank

   in Forum prawne

  • Nakaz w EPU i zmiana sposobu korespondencji.

   Witam jak na stronie Epu zmienic zeby mozna bylo skladac sprzeciw droga elektroniczna?

   in Chwilówki

  • Zmiana pracy, wyjazd do pracy sezonowej po zaciągnięciu kredytu.

   Szanowni Państwo,   zwracam się z paroma pytaniami dotyczącymi mojej sytuacji.   Od blisko roku pracuję w korporacji finansowej - głównie właśnie dlatego, że wiedziałem, że w najbliższym czasie będę potrzebował kredytu. Faktycznie, od tego czasu podpisałem umowę deweloperską na mieszkanie o wartości ~500 tyś. przy wkładzie własnym ~350 tyś. Jednakże po podpisaniu umowy kredytowej planuję odejście z pracy ze względu na niezbyt zadowalające zarobki (aczkolwiek w pełni wystarcza

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Zmiana wpisu po ugodzie pko bp

   Ok 9 lat temu miałam ugodę z pko bp od tamtej pory wszystko jest regularnie wpłacane (kredyt mieszkaniowy)chciałabym by bank zrobił zamknięcie w bik tamtego wpisu i z dniem ugody otwarcie nowego wpisu. Jednak nie wiem co do nich napisać by to uzyskać..????.Panie w oddziale nie mają pojęcia o takich rzeczach. 

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.