Jump to content
Lukovsky94

mBank - karta kredytowa a Usługa Spłaty na Raty

Recommended Posts

Lukovsky94

Witam,

nigdy nie myślałem, że będę musiał pisać na takim forum, ale niestety tak wyszło..

Otóż mam kartę kredytową w mBanku z limitem 7500 zł, swego czasu wykorzystałem cały limit i zadłużenie rozłożyłem na "spłatę na Raty" a karta jeszcze dodatkowo co miesiąc spłacała się po 400 coś złotych, bo całości nie mogłem rozłożyć na raty..

Zauważyłem jednak, że ta Usługa "rat" nie działa.. tzn. pobierało niby raty na serwisie transakcyjnym a tak naprawdę żadnych pieniędzy z konta nie.. więc uznałem, że to nie ma sensu?

Więc obie usługi zamknąłem w poprzedni miesiącu, na wyciągu pojawiło się 7000 zadłużenia więc zgodnie z tym co rzeczywiście było (czyli te "raty" nie były wgl. ściągane) pobrało kwotę 499 zł za spłatę karty za wyciąg z października... a za listopad z terminem do zapłaty na 3.12 wskazało zapłatę kwoty minimalnej na 7006 zł...!

Automatycznie uruchomiłem jedną "spłatę na raty" ponownie co zmniejszyło spłatę kwoty minimalnej do 3006 zł... co i tak jest ogromną kwotą, a tej kwoty już nie można rozłożyć na raty (co jest dziwne bo mBank mówi, że do 80% może być ta usługa)…

no i teraz pytanie jak walczyć z tym żeby te 3000 zostało rozłożone na raty?

Nie dam rady tak dużej kwoty jednorazowo zapłacić... a kartę chcę wkońcu zamknąć i mieć spokój... największy błąd jaki zrobiłem w życiu w banku...

Linki
Lukovsky94

Do zamknięcia.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.