Jump to content
doba13

Wrocław, domofon o 7 rano.

Recommended Posts

doba13

Dzień dobry, mieszkam we Wrocławiu, w śródmieściu, dzisiaj kilka minut po 7 rano zbudził mnie domofon. Facet powiedział ze ma dla mnie przesyłkę , otworzyłam ale na klatce cisza, nikt się nie zjawił. Mam kilka niespłaconych porzeczek i nieustająco firmy windykatorakie na karku. Nikt nie zapowiadał się z wizyta. Czy to może być któraś z nich i ich nowe, nękające metody? Komuś się już coś takiego przydarzyło?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • paati924
   By paati924
   Cześć,
    
   Mam do Was pytanie. Brałam pożyczkę w vivusie rok temu i miałam do spłaty 4 tys. Oczywiście sprawa poszła do windykacji, dług został sprzedany i RK Legal cały czas mnie straszyli sądem, aż finalnie do sądu to poszło. Napisałam sprzeciw do sądu, a jakieś 1-2 tyg później spłaciłam całą pożyczkę. Pożyczka została spłacona gdzieś na początku grudnia 2019 r . Wysłałam pismo do vivus z informacją, ze zostala spłacona wraz z dowodami i prosba o wykreslenie przetwarzania danych (odpisali, że ok) oraz wyslalam do sądu, że pozyczka zostala splacona wraz z dowodami, bez żadnej odpowiedzi. Dziś otrzymałam telefon z RK Legal, że mam wysłać pismo tj. oswiadczenie, że przyznaje się do długu i ze dług już został spłacony przez to, że napisałam sprzeciw. 
    
   Mieliście taką sytuację? W jakim celu mam wysyłać pismo po raz drugi, gdzie wcześniej już wysłałąm z informacją, że dług został spłacony choć na tym piśmie nie przyznałam się do długu. Czy mogą grozić mi dalsze jakieś koszty jeśli nie napisze tego pisma? Dlaczego RK Legal nie moze tego zrobic? TOtalnie nie rozumiem sytuacji. 
  • Casanova
   By Casanova
   Czy pozwał ktoś z was/podał jakąś firmę windykacyjną na policję/do sądu ?
    
   Za nękanie i naruszenie dóbr osobistych ? 
   Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć jak to się skończyło. 
   Jeśli policja to czy windykator został ukarany
   Jeżeli sąd cywilny to czy przyznał jakieś odszkodowanie/nawiązkę
  • yuka
   By yuka
   Witam,
    
   Mam pytanie jedna z firm, w której mam pożyczkę wydzwania do mnie do pracy i pojawia się, w pracy. Są bardzo niekulturalni wyzwiska i straszenie, czy mogę złożyć doniesienie na policję w związku ze skalingiem mojej osoby. Proszę pomóżcie bo już nie daję rady jestem kłębkiem nerwów.
    
   Pozdrawiam
   Dorota M.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: