Jump to content
aty

Prawnik

Recommended Posts

aty

Witam chłopaki!

Potrzebuję szybko porady prawnej związanej z programowaniem dla dużej firmy, chce aby prawnik spisał moją umowę, powiedział mi na co mogę liczyć itp. Polecicie mi jakąś dobrą kancelarię we Wrocławiu?

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Prawnik, czy biuro oddłużeniowe.

   Witam Mam pytanie jestem bardzo zadłużona wpadłam w tzw pętle kredytowa i chcialabym z niej wyjść mam pełno chwilowek i kredytów zarówno bankowych jak i w para bankach. Do kogo powinnam zwrócić się o pomoc do prawnika czy może do firmy oddłużeniowej co pomoże mi bardziej?

   in Dyskusje Ogólne

  • Dobry prawnik - upadłość konsumencka.

   Witam. Proszę o pomoc. Czy mógłby mi ktoś doradzić dobrego prawnika na terenie Małopolski/ Kraków słyszałam że mają największą ilość wygranych spraw od Upadłości Konsumenckiej. Bardzo proszę o pomoc. Mama wpadła pętlę zadłużenia w parabankach po czym jest teraz w ciężkiej depresji w szpitalu bo tak Ją straszyli. To co pożyczyla ma spłacone_Kapitał, zostały kolosalne odsetki.

   in Forum prawne

  • Prawnik od finansów poszukiwany.

   Witam mam problem z tą firmą szukam osoby prawnika czy kogoś kto się na tym zna i udzieli konkretnej odpowiedzi . Jak trzeba opłace poradę .

   in Forum prawne

  • Oszukał mnie psudo prawnik.

   Witam. Czy jest może jakaś osoba która doradzi mi jak odzyskać pieniądze od fałszywego prawnika? Otóż 4 lata temu szukałam prawnika który napisze mi zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i pomoże wyjść jakoś ze swoich kłopotów, kto będzie mnie bronić wspierać. Moi miejscowi adwokacji mówili mi ze sprawa jest przegrana. Wtedy natrafiłam na Pana Macieja Bebłot z Wrocławia. Firma nazywala się Lexica kancelaria Prawna Małgorzata bebłot. Pan obiecał mi pomóc. Przekazałam mu wszelkie materialy

   in Forum prawne

  • Jaka firma? Jaki prawnik? Ktoś może doradzi?

   Witam Was serdecznie ! Nie będę tu przedstawiała żadnych swoich historii co i dlaczego,powiem tak mam chwilówki internetowe,brane gdyż się wyprowadziłam i nagle zostałam zwolniona,posiadam również komornika z konta bankowego o którym zapomniałam,do tego nie miałam pojęcia że wysyła mi powiadomienia ponieważ nie mieszkam już pod tym adresem (sąsiad jedno znalazł na klatce schodowej),tak wiem że muszę jak najszybciej zgłosić się do komornika.Mam pytanie,kto może mi pomóc się go pozbyć ? Wiem że s

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.