Jump to content
Walker09

Multikoncept

Recommended Posts

Walker09

Witam.

Rozpatruję możliwość wzięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości (w ofercie jest napisane, że bez przewłaszczenia) w firmie Multikoncept. Nie ukrywam, sytuacja jest dosyć trudna, więc byłoby to czymś w rodzaju ostatniej deski ratunku, chociaż oczywiście nie jest tak, że absolutnie i definitywnie innych sposobów nie ma. Trzeba po prostu szukać. Jednak za dużo było reportaży w programach interwencyjnych o firmach, które działają w tej branży, więc wątpliwości, rzecz jasna, są. Chciałbym zapoznać się z opinią forumowiczów, którzy mają jakieś doświadczenia lub jakkolwiek zetknęli się z tą firmą, czy uważają ją za wiarygodną. Byłbym bardzo wdzięczny.

Linki
Walker09

Podbijam. Czy ktoś mógłby się podzielić opinią?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • ruda9979
   By ruda9979
   Witam. Potrzebuję wzoru pisma do sądu. O umorzenie kredytu bankowego  gdyż już przyszło pisemko od komornika o zajecie emerytury mamy. Dodam ,że mama jest po udarze była w ciężkim stanie a ja niestety nie wiedziałam o ratach. Teraz po prostu Nas nie stać na spłacę gdyż jestem na opiece a mama nie ma wysokiej emerytury i wiadomo potrzebuję leczenia.
  • Alcrol
   By Alcrol
   Witam, mam dziwną sprawę.. mianowicie w ostatnich dniach wziąłem 4 kredyty w Alior banku,  jednak źle przeliczyłem swoje możliwości i teraz muszę się ratować w tej sytuacji wziąłem 5ty kredyt w Alior aby pozamykać tamte 4 i płacić jedna ratę, czy skoro jeszcze nie minęło 14 dni na odstąpienie od umowy mogę takie coś wykonać aby nie strzelić sobie w kolano? To znaczy zamknąć 4 kredyty mając jeden większy na dłuższy okres? (Zdolność kredytową mam ale wolę nie naginać swojej sytuacji dla własnego komfortu) czy w przypadku jeśli bym zamknął te kredyty odstępując od umów może mi bank pogrozić czy coś ze mi wypowiedzą ten 5ty? Czy raczej nie ma takiej obawy? Chcę mieć czarno na białym aby jednak nie mieć z tym problemów, ponadto oddając kwotę którą dostałem coś dodatkowego bank naliczy? Dziękuję bardzo za pomoc  
    
    
   A i jeszcze taka sprawa co do takiego odstąpienia muszę zrobić? Wysłać jakis list iść do banku czy jak to wygląda? Chcę zrobić wszystko poprawnie by się potem nie martwić.
  • luki19792
   By luki19792
   Witam, szukam pożyczki na spłatę aktualnych zobowiązań ok. 30.000 zł. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.