Jump to content
Malkers

Kredyt 50-60tys osoba 24lat zatrudniona prosze o Informacje

Recommended Posts

Malkers

Witam,mam 24 lata i bede ubiegał sie o kredyt 50-60tys,niebawem rozpoczynam prace gdzie bede miał udokumentowane zarobki około 3500brutto.Czy ubiegajac sie o kredyt bede musiał załozyc konto w danym banku aby stworzyc historie na przestrzeni ostatnich trzech miesiecy..? czy same zaświadczenie od pracodawcy o zarobkach wystarczy ? 

 

Prosze o informacje i ewentualne oferty 

 

Pozdrawiam

Linki
Ekspert_Kredytowy

Witaj,

zaświadczenie będzie raczej niezbędne, a dodatkowo bank może poprosić np. o wyciągi z konta, lub dokumenty z ZUS potwierdzającego od jakiej kwoty są odprowadzane składki do ZUS.

 

Dobrze, aby mieć konto w banku, w którym będziesz się starał o kredyt - na pewno to ułatwi starania.

kozerus

najlepiej przepracować 3m-ce i mieć umowę o pracę na czas nieokreślony. Oczywiście przelew wynagrodzenia na konto osobiste.

KFP_Bartek

Pytanie na jaki okres otrzyma Pan po tych 3 miesiącach umowę. Proszę wtedy do nas wrócić na pewno postaramy się pomóc.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • KREDYT LUB KONSOLIDACJA

   Witam,   Przychodzę z pewnym problemem. Aktualnie posiadam kilka kredytów gotówkowych, w chwili obecnej nie ma opóźnień. Niestety moja ocena punktowa nie jest wysoka, w ostatnim czasie również spadła (pomimo braku opóźnień i zapytań). Czy kredyt w SKOK byłby lepszym rozwiązaniem? Bo w bankach nie mam co liczyć na ofertę. Czy są tu Doradcy współpracujący ze Skokami ?   Schemat: Forma prawna jednoosobowa dział. gosp., Branża: projektowanie  PKD: 74.10.Z

   in Kredyty dla firm

  • Kredyt gotówkowy z zadłużeniem

   Witam Przychodzę z pytaniem ponieważ nie wiem juz co zrobić  Potrzebuje gotówki do 25,07 w wysokości 2500 PLN Problem jest taki iż mam zadluzenie nie wiem dokładnie w jakiej bazie ale za niespłacony mandat mzkm.  Posiadam limit na koncie w Millenium w wysokości 1000 PLN Limit jest splacany co miesiąc 10 każdego miesiąca  Posiadam również kredyt gotówkowy w Santander consumer Bank w wysokości 1000 PLN na 6 miesięcy Wzięty byl 2 miesiące temu i od tego czasu spłacone sa ju

   in Kredyty gotówkowe

  • Pekao SA - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w banku Pekao SA.       Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w banku Pekao SA ? Przeczytaj zdania i opinie o Pekao innych kredytobiorców i zdecyduj sam. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA Zaciągnąłeś kredyt hipoteczny w Pekao? Opisz swoje doświadczenia kredytowe.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Windykacja Lime Kredyt.

   Witam Powinela mi sie noga i mam 28 dniowa zaleglosc w lime kredyt z tego co widze to oddali juz do creditekspresinkaso i strasza ze zaraz oddadza do sadu i wejdzie komornik czy oni tak szybko podaja do sadu?

   in Chwilówki

  • Kredyt gotówowy

   Dzień dobry, pytanie o kredyt gotówkowy:   Kwota kredytu: 30 000 Okres kredytowania: 96-120 Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 1036 netto emerytura co msc Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): - Źródło uzyskiwania dochodów: najem lokalu 823,5 netto - podatek płacony ryczałt 8.5%  Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa: emerytura od 2lat, najem od 5 Nazwa banku, do którego wpływa wynagrod

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.