Jump to content
iza14523

Profi Credit - wyrok zaoczny.

Recommended Posts

iza14523

Dzień Dobry, 

 

W dniu dzisiejszym otrzymałam wyrok zaoczny w sprawie Profi Credit od którego przysługuje 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu.Kwota znacznie przewyższona. Czy jest na Forum z Państwa ktoś, kto jest w stanie mi pomóc? Jeśli tak - bardzo proszę o kontakt. 

Lady Liberty
W dniu 4.03.2019 o 19:43, iza14523 napisał:

Dzień Dobry, 

 

W dniu dzisiejszym otrzymałam wyrok zaoczny w sprawie Profi Credit od którego przysługuje 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu.Kwota znacznie przewyższona. Czy jest na Forum z Państwa ktoś, kto jest w stanie mi pomóc? Jeśli tak - bardzo proszę o kontakt. 

I co się w Pani sprawie dzieje na chwile obecną ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • mwysog
   By mwysog
   Witam. 
   Mam pytanie odnośnie wyroku sądowego I oraz II instancji. W I inst. sąd zasądził kwotę do zapłaty plus odsetki. Zapłaciłem kwotę wyroku i złożyłem apelację kwestionując zasadność. Sąd II inst. wydał wyrok oddalający  pozew. Czy w związku z tym firma pożyczkowa powinna mi zwrócić wpłacone/nadpłacone pieniądze? Od kiedy liczyć odsetki? 
  • onepablo
   By onepablo
   Witam. Chciałbym prosić o pomoc.   Odebrałem wczoraj nakaz zapłaty z sądu rejonowego z mojej miejscowości od profi credit. Pożyczyłem od nich 5000zl. Rata wynosiła 333zl spłaciłem 15 rat czyli praktycznie cały kapitał, a dostałem nakaz zapłaty na prawie 7tys zł dodatkowo opłaty sądowe i jeszcze jakieś tam na ponad 1tys zł kazda,  Kwota do spłaty jest z weksla który podpisałem przy podpisywaniu umowy.   Jest to czyste oszustwo.. wynika z tego ze profi żąda ode mnie całej spłaty jakbym nie spłacił ani jednej raty.   Jak się obronić, co napisać w odwołaniu, czytałem ze odwołanie do sądu rejonowego musi być dobrze napisane nie wystarczy 2 zdania jak do e-sądu.    Jeżeli ktoś by mi mógł pomóc mogę podesłać skany nakazu, umowy    umowa była podpisana w 2018r
  • Morsmordree
   By Morsmordree
   Dzień dobry, ze względu na to, że w sądzie rejonowym mają mój zły adres nie dostałam korespondencji. Dowiedziałam się od RK legal dopiero dzisiaj, że właśnie 23.06 jest rozprawa odnośnie zadłużenia z credissimo, które oni windykują. Nie jestem w stanie zgłosić się na rozprawę i stąd moje pytanie-  czy coś mi grozi za niestawienie się na rozprawie? Czy stawiennictwo jest obowiązkowe, czy zapadnie wyrok bez mojego udziału ? Sprawa została umorzona dwa razy w epu i teraz trafiła do rejonowego. Zostało mi 600 zł do zapłaty więc w tym miesiącu wszystko bym spłaciła. 
   Dzisiaj wyśle list do sądu rejonowego odnośnie złego adresu do korespondencji. Czy to wystarczy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.