Jump to content
iza14523

Profi Credit - wyrok zaoczny.

Recommended Posts

iza14523

Dzień Dobry, 

 

W dniu dzisiejszym otrzymałam wyrok zaoczny w sprawie Profi Credit od którego przysługuje 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu.Kwota znacznie przewyższona. Czy jest na Forum z Państwa ktoś, kto jest w stanie mi pomóc? Jeśli tak - bardzo proszę o kontakt. 

Lady Liberty
W dniu 4.03.2019 o 19:43, iza14523 napisał:

Dzień Dobry, 

 

W dniu dzisiejszym otrzymałam wyrok zaoczny w sprawie Profi Credit od którego przysługuje 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu.Kwota znacznie przewyższona. Czy jest na Forum z Państwa ktoś, kto jest w stanie mi pomóc? Jeśli tak - bardzo proszę o kontakt. 

I co się w Pani sprawie dzieje na chwile obecną ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • iza14523
   By iza14523
   Dobry Wieczór, 
    
   Piszę do Państwa z prośbą o poradę. Toczę bój z Profi Credit w Sądzie Rejonowym. Zapadł wobec mnie Wyrok Zaoczny z klauzulą wykonalności. Pani Adwokat, która mnie broni pisała wniosek o zawieszenie wykonalności, jednak Sąd się do tego nie przychylił. Rozprawa jest w listopadzie. W związku z tym może mi wejść Komornik na konto, a co jeśli sprawę udałoby się wygrać ? 

   ------------------------------- dodano 5 minut później -------------------------------

   Przepraszam, jeśli piszę chaotycznie, ale mam dziś ciężki dzień. 
  • Baska11
   By Baska11
   Mamy z mamą ogromny problem. Niestety jesteśmy zadłużone ale jakoś sobie radzimy. I właśnie mama dostała pismo od komornika. Tylko że komornik dostał od firmy pożyczkowej nakaz nieprawidłowy. Mama miała przegraną w sądzie ale napisałyśmy odwołanie. I po odwołaniu przyszedł wyrok że dług jest jednak 2 razy mniejszy. Czekałyśmy na to ponad rok, ale byłyśmy szczęśliwe. A teraz firma pożyczkowa dała do komornika wyrok z sądu rejonowego który miał już nieobowiązywać. Komornik dołączył ten pierwszy wyrok i na tym wyroku jest sąd podpisany. Czemu sąd nie podpisał się na zmienionym wyroku z sądu okręgowego? Co robić?? Jesteśmy załamane
  • Margaret2
   By Margaret2
   Proszę o informacje jak jest w przypadku wyroku zaocznego , czy w momencie doręczenia mi wyroku zaocznego już jest komornik? czy za jakiś czas ? proszę o informacje jak działa wyrok zaoczny i za ile od otrzymania wyroku zaocznego będzie komornik?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.