Jump to content
grejter

Protest pracowników sądów.

Recommended Posts

grejter

hm... mamy powtórkę z końca roku, znowu wszystko stanęło

Screenshot_2019-03-05-15-47-03-412_com.android.chrome.png

Linki
kamilka1985

Pięknie. Przez to wszystko w sądzie stoi ...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Lista sądów uznających sankcję kredytu darmowego.

   Witam. Pomyślałem sobie, że może warto zrobić listę sądów, które uznały SKD. Ja jestem przed łożeniem do sądu pozwu, ponieważ gamonie z ferratum dwa razy odrzuciły SKD. Może ktoś już z Was przed sądem wygrał? Wtedy napisać, który to był sąd.

   in Chwilówki

  • witam kredyt dla pracowników banków

   Witam potrzebuję kwotę 75000 okres 84-96. Może to być czysta gotówka a jak lepsza oferta konsolidacji to też coś się znajdzie. Jestem pracownikiem jednego z banków. Jakaś specjalna oferta dla tego sektora?

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt dla pracowników instytucji finansowych

   Witam,   Poszukuje banku, który posiada ofertę kredytu mieszkaniowego dla pracowników sektora bankowego. Warunkiem jest, aby bank brał pod uwagę podbicie zdolności kredytowej, wynajmem aktualnego mieszkania, z tym że wynajmuje je na pojedyncze pokoje a nie jako całość. PKO BP niestety od sierpnia zmieniło politykę wyliczania zdolności i mieszkanie musi być wynajmowane właśnie w całości .   Wiem że WBK miał taką ofertę, ale może ktoś podpowie do którego banku warto jeszcze zapukac do

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Konto w portalu informacyjnym sądów.

   Mam pytanie czy zakładać konto i czy jest opłacalne w portalu Informacyjnym Sądów Apelacji Warszawskiej? Czy dzięki temu będe mogla byc online na biezaco z sprawami w swym Wydziale Cywilnym? Oraz czy wtedy bedzie przychdzila korespondencja tradycyjne?. Chodzi mi o postepowania procesowe w Sadzie Rejonowym

   in Dla zadłużonych

  • konto dla pracowników instytucji finansowych

   Witam, W jakich bankach jest dostępna oferta dla pracowników banków. Na pewno w PKO - branżowa oferta specjalna. Czy gdzieś jeszcze? Interesuje mnie, żeby konto i obsługa karty były faktycznie za zero i aby dało się uwspólnić z małżonkiem - wydać żonie drugą kartę do konta - też za zero.

   in Konta bankowe

 • Similar Content

  • mario899
   By mario899
   Czy bez mojej wiedzy moze odbyc sie postępowanie w sadzie? Takiego dostales smsa ze jest wyrok bez mojej wiedzy
  • rafi11
   By rafi11
   Jest tu jakiś prawnik, który chciałby się zająć sprawą?
   A sprawa wygląda tak:
   Mam dług wobec vivus. Ściga mnie pewna kancelaria prawna. Sprawa trafiła do sądu w Lublinie, a stamtąd została przekazana do sądu rejonowego. Sąd Rejonowy wezwał wierzyciela do uzupełnienia dokumentów. Wspomniana kancelaria prawna wysłała do Sądu dokumenty, ale w odpisie który był przeznaczony dla mnie znalazłem dokumenty, które dotyczą nie tylko mnie, ale również zupełnie nieznanej mi osoby, mieszkającej w innej części kraju. Dokumenty te trafiły do mnie wraz z moim nakazem zapłaty. To przecież jawne naruszenie ochrony danych osobowych tamtej osoby.
   Dzwoniłem do tej kancelarii, ale oni umywają ręce, twierdząc że dokumenty dostałem z sądu (chociaż ta druga osoba to zupełnie inny sąd). Sugerują odesłanie dokumentów do nich... Da się na tym spłacić trochę długów?  Zdaję sobie sprawę z tego, że to nie moje dane zostały naruszone, a dane tej drugiej osoby. Jednak... Możemy się dogadać z tą drugą osobą. Mogę wysłać jej list z opisem sytuacji i prośbą o kontakt, a potem ustalić z nią spotkanie. 😛 Ta druga osoba ma podobny dług wobec vivus jak ja. 
  • karoljna
   By karoljna
   Dzień dobry,
   Mam takie pytanie, aktualnie mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii. W Polsce nadal rozliczam się, z niektórych dlugow, które ki zostały, ale w końcu zdecydowałam się na sąd po przeczytaniu wielu porad i wpisów w internecie. Założyłam konta w epu, portalach informacji sądowej oraz poczcie, aby kiedy dostęp to wszystkich spraw jakie się mogą wobec mnie toczyć i wiedzieć kiedy pisma zostały wysłane.
   Nie mam ustanowionego pełnomocnika do odbioru takich pism ani nie mam nikogo, mogę mogę o to poprosić.
   Aktualnie jestem w 6 miesiącu ciąży, więc niestety nie mogę też przylecieć aby coś załatwić osobiście.
   Chciałabyn się dowiedzieć co jest najlepszym rozwiązaniem w tej sprawie, ponieważ o ile wydane nakazy widzę to nie mam dostępu do pozowow w portalach informacji sądowej, jedynie w epu.
   Czy sąd uzna mój adres zagraniczny na terenie Wielkiej Brytanii? Jeżeli tak, jaki jest najszybszy sposób, aby to uaktualnienic?
   Jeżeli nie, co powinnam w tej sytuacji robić, aby móc się skutecznie bronić i odwoływać od nakazu (również z pomocą prawnika)?
   Dziękuję za odpowiedź!
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.