Jump to content
pauprz6471

Wniosek do sądu o zwrot opłaty od zarzutów.

Recommended Posts

pauprz6471

Witam czy ktoś może mi pomóc jak napisać wniosek do sądu o zwrot kwoty którą wpłaciłam na poczet opłaty od zarzutów. Zostało to odrzucone z powodu opóźnione opłaty. Nadto chciałabym wspomnieć iż był to nakaz zapłaty od którego się odwolywalam ale koniec końców zapłaciłam. Jest to nie mała kwota bo prawie 700zl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Similar Content

    • Jan1111
      By Jan1111
      Mam sprawę z weksla za niespłaconą pożyczkę którą spłaciłem. Sąd wydał nakaz zapłaty i złożyłem zarzuty i dałem potwierdzenia spłaty. Sąd i tak nakazał mi zapłacić prawie 400 zł za te zarzuty. Nie miałem więc złożyłem wniosek o zwolnienie z opłaty. Odrzucili mój wniosek bo niby zarabiam tyle że mnie stać (co z tego że mam dużo rat). Złożyłem zażalenie. Teraz z sądu okręgowego przyszło pismo że oddalili zażalenie (z rejonowego nic nie przyszło). Powód jest taki że jak zaoszczędzę na kosztach to będzie mnie stać a to że pożyczka jest spłacona ich nie interesuje. I moje pytanie. Czy mam już płacić te pieniądze do sądu rejonowego czy czekać na wezwanie z rejonowego (byłoby to drugie wezwanie bo pierwsze dostałem rok temu i złożyłem wtedy wniosek o zwolnienie)?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.