Jump to content
Kaska ka

Visett - Invesystem.

Recommended Posts

Kaska ka

Wzięłam w visette chwilowke 4000,splacalam ja w ratach po 600,kapital splacilam plus 200 zł. dodatkowo żądają jeszcze 2.600,i informacja, że windykacja terenowa jest uruchomiona. 

Linki
lukaszb
11 minut temu, Kaska ka napisał:

Wzięłam w visette chwilowke 4000,splacalam ja w ratach po 600,kapital splacilam plus 200 zł. dodatkowo żądają jeszcze 2.600,i informacja, że windykacja terenowa jest uruchomiona. 

 

Nie pamiętam żeby kogoś pozwali.

 

IzaL

Dostałam pismo z Invesystem, listem zwykłym, następującej treści: "W nawiązaniu do toczącego się postępowania windykacyjnego informujemy, że nadal nie odnotowaliśmy spłaty całości Państwa zadłużenia z tyt. umowy xxxxx."

Tu rozpisane zadłużenie i dalej :

"Z uwagi na dotychczasowy przebieg procesu windykacyjnego podjęliśmy decyzję o wszczęciu postępowania detektywistycznego (zgodnie z Ust. z dnia 6 lipca 2001 o usługach detektywistycznych) w celu uzyskania informacji nt. zobowiązań, zdolności i wiarygodności w stosunkach gospodarczych oraz ukrytych źródeł dochodu. Obecnie trwają rozmowy, które pozwolą nam pozyskać licencjonowanego detektywa z obszaru Pani miejsca zameldowania i zamieszkania.

W ramach przyjętego zlecenia detektyw może zostać zobowiązany do ustalenia wszystkich żródeł osiąganych przez Panią dochodów, takich jak:

1) wynagrodzenia ze stosunków pracy (również tych pozostających poza ewidencją wraz z ich niezwłocznym zgłoszeniem do ZUS oraz Urzędu skarbowego)

2)prowadzonej działalności gospodarczej oraz zawieranych transakcji handlowych nie zgłoszonych do US

3)darowizn oraz składników majątkowych przepisanych na członków rodziny z naruszeniem praw o ochronie wierzycieli

4)świadczeń w naturze i innych nieodpłatnych świadczeń podlegających opodatkowaniu.

Spłata zadłużenia do dnia 21.04.2019 lub kontakt telefoniczny celem uzgodnienia sposobu spłaty do wskazanej daty mogą spowodować zatrzymanie powyższych działań.

Tu podane konto do wpłat

Podpis kierownika działu windykacji

 

 

Do oddania mam 1900zł -naliczyli sobie 2500zł po "utracie przyznanego rabatu i spłacie pożyczki przez poręczyciela Invesystem". 

Co to jest?

Malinowa86
W dniu 8.03.2019 o 11:12, Kaska ka napisał:

Wzięłam w visette chwilowke 4000,splacalam ja w ratach po 600,kapital splacilam plus 200 zł. dodatkowo żądają jeszcze 2.600,i informacja, że windykacja terenowa jest uruchomiona. 

Terenowych mają.  U mnie był facet . U gadałam się z nim na raty i już spłacone mam. Co mc przysylal mi sms żeby wpłacić terminowo . Wplacalam tyle ile mogłam.  Raz 100zl innym razem po 200zl i poszło.  Da się z nimi ugadac. 


------------------------------- dodano 1 minutę później -------------------------------

Godzinę temu, IzaL napisał:

świadczeń w naturze i innych nieodpłatnych świadczeń podlegających opodatkowaniu

Haha że jakich świadczeń?  😲😲😲😂😂😂

IzaL

Pomyślałam o prostytucji i wymianie umyciu podłogi w zamian za kilogram ziemniaków

Malinowa86
4 minuty temu, IzaL napisał:

Pomyślałam o prostytucji i wymianie umyciu podłogi w zamian za kilogram ziemniaków

Taaa dać dupy za Talerz zupy. Haha kpina normalnie. 

wietrzyk

Ja przy nich czekam na sąd ,zresztą sami się chyba nie spieszą,a żadnych dodatkowych usług nie mam zamiaru im świadczyć:classic_biggrin:.

Czarnulka1

Mnie windykują już chyba ze 3 lata,raz jakiś facet przyjechał ale mnie nie było,oddzwoniłam,powiedziałam że czekam na sąd i sprawa ucichła.Ciągle mi maile przysyłają i liczą sobie jakieś egzotyczne opłaty ale mam to centralnie gdzieś.Mogliby iść do tego sądu bo mam wszystko spłacone przedłużeniami ale oni wolą jakoś masochistycznie pisać tylko 😉

Agencja detektywistyczna mnie rozwaliła 😂😂

IzaL

Zastanawiam się czy to nie zemsta po tym jak odprawiłam z kwitkiem ich terenowego. Potem była długa cisza i teraz to pismo. Ja niestety nie przedłużałam.

karolcia84
4 minuty temu, IzaL napisał:

Zastanawiam się czy to nie zemsta po tym jak odprawiłam z kwitkiem ich terenowego. Potem była długa cisza i teraz to pismo. Ja niestety nie przedłużałam.

A po jakim czasie od niepłacenia był u Ciebie terenowy? Wplacalas im coś?

MArcin1983lo

Mi Visset bez problemu rozłożyło dług na raty (1000 zł +jakieś grosze z odsetek za zwłokę na 4 raty po 260) ale jedną musiałem wpłacić w ciągu 3 dni.W tym miesiącu zapłacę druga ratę

IzaL
17 godzin temu, karolcia84 napisał:

A po jakim czasie od niepłacenia był u Ciebie terenowy? Wplacalas im coś?

Terenowy był po ok. 3 miesiącach, nic im nie wpłacałam i nie wpłacę. Czekam na sąd. Z jakiej paki naliczyli mi kilkaset złotych prowizji do spłaty bo jakiś poręczyciel za mnie zapłacił. To jest autorefinansowanie, na które nie wyraziłam zgody.

MArcin1983lo

Ale może akceptując umowę wyraziłaś na to zgodę.Przejrzyj dobrze tą ich umowe bo może było coś drobnym druczkiem napisane

Dzielny1991

U mnie tak samo było że mi pobrali dodatkowe pieniądze za przedłużenie automatyczne 1 raz albo nawet dwa i z tego co pamiętam nic nie było otym mi wiadomo 

Zosia1234

Czy Oprucz visset jakieś chwilowki maja windykatorów terenowych ?

lukaszb
3 godziny temu, Zosia1234 napisał:

Czy Oprucz visset jakieś chwilowki maja windykatorów terenowych ?

W prawym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę. Wpisz tam "windykacja terenowa", albo "windykator terenowy".

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Windykacja InveSystem.

   Mam zobowiazanie w firmie vivis aktualnie obsluguje ja firma windykacyjna i pan z windykacji terenowej jestem w kropce Informowalam pana ze nie mieszkam na podanym adresie o zeby nie nachodzil ludzi bo zglosza to na policje i jesli nie chca sprawy polubownie prosze koerowac sprawe do sadu bo calosci nie mam a pan mi tak odpisal: Rozumiem ze Pani nie. poda. Do 25.08 ma pani splacic calosc zobowiazania. W przypadku braku splaty beda podejmowane kolejne czynnosci windykacyjne na adresie zami

   in Komornik, windykacja

 • Similar Content

  • florence0
   By florence0
   Dzień dobry, mam taką sytuację z visset: 14.06.2019 miałam spłacić pożyczkę (wzięłam 1500 zł, do oddania 1866 zł) i tego nie zrobiłam. Anulowano więc rabat, którego mi udzielono i do spłaty miałam 1936,30 zł. Poinformowali, że 21.06 sprawę przekażą poręczycielowi investsystem.
   19.06 dokonałam wpłaty 1936,30 jednak kwota ta nie zaksięgowana została tego dnia na ich koncie. 20.06 było święto i przelewów nie obsługiwano. Dziś, tj 21.06. sprawę przejął wyżej wspomniany invest i życzy sobie wpłaty 529,35 tytułem prowizji poręczenia. Czy mają prawo żądać ode mnie tej kwoty, skoro przelew wykonałam 19.06?
   Napisałam do nich maila, aby przesłali potwierdzenie zamknięcia pożyczki, jako że wywiązałam się z podanego przez nich terminu, ale nie odpowiedzieli. Szykuje się, aby do nich zadzwonić, ale proszę mi powiedziec czy mam prawo dochodzić swojego? 
  • brzechu
   By brzechu
   Witam, mam pytanko co zrobić. 
   Visset sprzedał dług po 7 dniach firmie invesystet. Do 9 marca miałem tej formie wpłacić 3400 (80% mniejsza prowizja) wpłaciłem ta kwote wczoraj czyli 10. 03. 
   Oczywiście nie przyjęli tej wpłaty jako całość spłaty bo do 30.03 miałem według ich planu spłacić 4100. Czy muszę wpłacić resztę żeby zamknąć sprawę czy walczyc i nie płacić?? 
  • wietrzyk
   By wietrzyk
   Siedze sobie ze starym wieczorem w chałupiei jemy kolacje,az tu nagle sąsiadka dzwoni i mówi,ze ŁON do mnie jedzie.Poniewaz ta szczwana,stara lisica(moja sąsiadka)nigdy nic dobrego jeszcze mi na chałupe nie skierowała( a wszelakie gady wychodzą nocą na żer😈)to wypędziłam starego samego do bramy😈.Czekam ,czekam nagle stary wlatuje zastrachany do chałupyi krzyczy Ty stara k......policja do Ciebie wypierd......z chałupy😁.Policja? tera ja się zestrachałam i w myślach zrobiła żech rachunek sumienia od poczęcia az do teraz i niczego tak zdroznego nie znalazła.Cos coprawda na końcu łepetyny kołatało z forum ,że prokuratura ,ze wyłudzenie tych srebrników😁.Oby łapy mi wtedy pocięło kiedy żech je brała pomyślałam idąc do bramy.O ja nieszczęsna co dyć  bydzie z dziciakiem i psem dyc to jeszcze malutkie( starego to mi całkiem nie było żal ło Nieba.No więc podchodzę do bramya tam ŁON.Inspektor.Jak Ci już mu dokładnie się przyjrzała w świetle łoslepiajacych reflektorów aucika ,to jak ci ja nie ryknę na Niego i na starego( co struchlały stał łobok) to nie żadna policja.A Łon na poczatku też sie spłoszyłale zaraz na baczność stanął i ryja na mnie drże ,ze on nie policja ale mężny detektyw z  ramienia visset ( nie mylić z przyrodzenia).Coś tam jeszcze krzyczał jakiś paragraf żem usłyszała ale żem już tez się wściekła bom krewka baba tom rykła na niego spierdalaj dziadu .Chwilę poryczelismy na siebie on ,że jeszcze tu wrócą ( ło na Boga rozmnoży się jeszcze)Ja ,że ma mi dać wizytówkę( ło dziwo dał).no zawżdy lubię wiedzieć kto na mnie ryczy(a nuż dzielnicowy da mu niebieską kartę😈).Po powrocie do chałupy poczęstowała starego bez łep coby na przyszłośc głupot nie łopowiadał ( bo przyznał sie biedaczek ,że dojrzał tylko
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.