Jump to content
Rubin

Doprecyzowanie wniosku o wycofanie danych

Recommended Posts

Rubin

Wysłałem wniosek o następującej treści 061E05FD-3731-4171-9EF5-D772A9F3C909.thumb.jpeg.4736873bf7aa2c67c8489e1c3f337353.jpeg

 

otrzymałem taką odpowiedź (wszystko w załącznikach). Ma ktoś jakiś pomysł? 1CC381CF-7200-4EE9-B3AA-00772C47CD47.thumb.jpeg.acebfeb2bc76f37d2c12416157a495d4.jpeg

Ekspert_Kredytowy

Napisz, że pismem swym wniosłaś o przeniesienie danych pożyczki nr .... do części statystycznej w BIK. 

 

Jeśli nie będą chcieli tego zrobić albo pojawi się inny problem - zapraszam do kontaktu - www.czyszczenieBIK.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Janekchef
   By Janekchef
   Witam, mam do Was pytanie. Od jakiegoś czasu mam problem z spłata pożyczki, straciłem pracę i gdy wszystko miało wrócić do normy zaczęła się pandemia. Pracowalem jako szef kuchni i jak narazie moja branża całkowicie leży.  Moje pytanie brzmi czy jeżeli spłacam pożyczki ratami na które aktualnie mnie stać, czy sprawa może trafić do sądu ?  Czy prawda jest że do póki będę coś wpłacać nie mogą mi nic zrobić?   Ja oczywiście nie unikam bo chciałbym to jak najszybciej zamknąć Ale obecna sytuacja mocno to komplikuje 
  • misiek21
   By misiek21
   Dzień dobry, 
    
   Poprosiłem wonga o przedstawienie mi wszystkich moich zobowiązań - kwot zaciegnietych zobowiązań,czasu na jaki zostały zaciągnięte, jaka była kwota do spłaty zgodnie z harmonogramem i ile wynosił kwota do spłaty przy wcześniejszych spłatach. 
    
   Wonga zrobiła to w formie tabeli gdzie wszytsko jest widoczne. Czy ktoś z Forumowiczów mógłby... 
   1. Wyliczyć ile jest do ZWORTU (wonga twierdzi, że obniża koszt pożyczki przy wcześniejszej spłacie - nie czyni tego w sposób proporcjonalny). 
   2. Ocenić jaka jest szansa odzyskania tych pieniędzy. Sprawę skierowałem do RF i już poszło pismo do nich w tej sprawie. 
   3. Czy ewentualnie jest osobą, która zajmie się moja sprawa za % (jeśli tak, to jaki) 
    W załączniku przesyłam tabele. 
    
    
    
    
    
  • pitstop
   By pitstop
   Witajcie
   Mam pożyczkę w Wonga ponad 4000, rozłożoną na raty - spłacone 5 z 12. Nie mam teraz z czego im zapłacić. Miesiąc temu pisałem do nich, żeby mi zrobili przerwę miesięczną, ale się nie zgodzili i tylko rozłożyli wcześniejszą ratę na na 2 wpłaty po terminie. Dziś mam następną ratę. Już do nich nie pisałem, bo i tak nic z tego nie będzie. Nie wiem jak oni działają, jeśli nie zapłacę tej raty - ostatnio mówili mi że po paru dniach idzie windykacja.
   Nie wiem czego się spodziewać. Jak szybko umieszczają stosowne informacje w BIK czy BIG jeśli się przestaje płacić w terminie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK