Jump to content
Kris1

falszywe konto w BIK

Recommended Posts

Kris1

Witam,

 

Mam taka sytuacje, ze od 2016 mam w BIK założone fałszywe konto przez oszustów (prawdziwe imię i nazwisko i pesel , fałszywy adres zamieszkanie i numer dowodu). Dowiedziałem się o tym wczoraj, kiedy chciałem zarejestrować prawdziwe konto. Wyjaśniam sprawę z BIK.

Konto to posłużyło oszustom do wyłudzania kredytów/ chwilówek, w sprawie których obecnie otrzymuję (już na prawdziwy adres) wezwania do zapłaty z różnych sądów i kancelarii adwokackich. 

Czy ktoś miał już podobną sytuację i może się podzielić doświadczeniami? 

Pozdrawiam,

K.

Linki
KiwiNielot
W dniu 2.04.2019 o 14:18, Kris1 napisał:

Wyjaśniam sprawę z BIK

To chyba nie jest sprawa do wyjaśnienia tylko w BIK, a raczej w tak zwanych "organach ścigania"?..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Konto bankowe dla dziecka poniżej 13 lat

   Interesuje mnie gdzie można założyć konto dla dziecka poniżej 13 lat aby wpłacać tam 500 plus. Jakie należy spełnić warunki? Czy posiadaczem takiego konta jest dziecko czy rodzic?

   in Konta bankowe

  • Konto firmowe w Nest Banku - zupełnie za darmo?

   Warto założyć w Nest Banku konto dla firmy nazywa się Biznest? Z tego co widzę w taryfie opłat i prowizji i na stronie Nest Banku (https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html): 0 zł za wydanie i używanie karty, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za prowadzenie konat     Z tego co się orientuję, żaden inny bank nie oferuje tak wiele za tak niewiele firmom   Gdzie tu jest podpucha się pytam? Prosze o wasze opinie

   in Konta bankowe

  • wspólne konto bankowe

   Gdzie teraz najlepiej założyć wspólne konto bankowe?? oczywiscie wszystko za darmo, za granicą itp?? obecnie z mężem mamy obydowej w alior (indywidualne) ale za każdy przelew w aplikacji mobilnej do siebie płacimy 5zł!!! dla mnie to rozbój w biały dzień!!! co polecacie??

   in Konta bankowe

  • konto dla dwojga - które wybrać ?

   Polećcie proszę jaki bank wybrać do założenia wspólnego rachunku? Chodzi o najtańsze, nie będzie służyło do jakichś wielkich transakcji, ma to być miejsce na systematyczne wpłaty i transakcje raczej bezgotówkowe. Oczywiście z dostępem on line i dwoma kartami do konta ?   Najlepiej aby można było je założyć on-line bez wizyty w oddziałe ?

   in Konta bankowe

  • Konto otwarte w BNP Paribas - czy warto? Prosze o opinie.

   Czy warto wg was założyć nowe konto otwarte w BGŻ BNP Paribas? Chyba jest ono minimalnie droższe o konta optymalnego? Jakie są wasze opinie o tym koncie?     Konto Optymalne główne opłąty: 0 zł za prowadzenie rachunku 0 zł* za obsługę karty debetowej dla posiadacza konta Opłata za użytkowanie karty debetowej „Karta Otwarta na Dzisiaj” do Konta dla Posiadacza wynosi 0 zł w przypadku wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmni

   in Konta bankowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.