Jump to content
ewa kamila

szukam pozyczki do 10000 zl bez sprawdzania baz , posiadam stale zatrudnienie

Recommended Posts

ewa kamila

prosze o podpowiedz , szukam pilnej pozyczki ratalnej , do 10000 zl zalezy mi na pozyczce do ktorej nikt nie grzebie w rejestrach , ktos cos moze min polecic pewnego?

Linki
Gazelle

Nie ma pożyczek bez sprawdzania baz, chyba że pod zastaw czegoś i to pewnie do max wysokości 50% ceny rynkowej zastawu. Każdy jakoś się zabezpiecza, pożyczki to nie rozdawnictwo.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Mam ofertę pożyczki od Francuza, Proszę o pomoc.

   Dostałam w załączniku przykładowa umowę w pliku pdf. Chciała bym aby to ktoś zweryfikował. Jak mogę to wstawić do posta?

   in Pożyczki prywatne

  • Refinansowanie pożyczki w Lendon.

   Witam, mam jedno pytanie. Mam dług w Lendon - do spłaty jest 5769,89 zł - pożyczyłam 4500 zł - miałam cztery refinansowania na kwotę 1194,37 zł każde - termin spłaty był do dzisiaj.   Czy można te refinansowania uznać na spłatę kapitału pożyczki? W tytule przelewu wpisywałam "opłata za refinansowanie pożyczki nr...." Co mam zrobić z tym Lendonem? Uznać, że kapitał mam spłacony i nie przyznawać się do długu i czekać na sąd, dopłacić te 1000 zł czy spła

   in Dla zadłużonych

  • Pomarańcza pożyczki - kiedy sąd?

   Witajcie! Czy kojarzy ktoś te pożyczki ? Nie są dostępne wszędzie, tyko w określonych województwach. Mieliście kiedyś do czynienia z windykacja tej firmy? Jak działają? No i Panie Łukaszu... czy kiedykolwiek mieliście w kancelarii sprawę z Pomarańcza Pożyczki? Mam tam do spłaty jakieś grosze ale koszty i namolny doradca to jakaś masakra. Pozdrawiam!

   in Dla zadłużonych

  • Bocian Pożyczki - brak możliwości odstąpienia od umowy.

   WItam serdecznie,   Mam takie pytanie. Czy mieliście może problem z firmą Bocian Pożyczki, polegające na tym, że pomimo wysłania w terminie druku odstąpienia od umowy pożyczki, firma go nie uwzględniła z powodu faktu braku pisma dotyczącego wypowiedzenia dodatkowej umowy na korzystanie z usługi "Prawnik dla domu" ?

   in Dla zadłużonych

  • Skok Stefczyka - wypowiedzenie umowy pożyczki.

   Posiadam kredyt w SKOK Stefczyka od 14.06.2016 rata wynosi 1300 W 2016 roku nie wpłaciłam jednej raty 1300. Do marca 2017 wpłacam regularnie co miesiąc ratę po 1300 zł. W miesiącu lutym 2017 wysyłam wniosek o renegocjację w odpowiedzi dostaję pismo o negatywnej decyzji i do wypełnienia wniosek o restrukturyzację pożyczki niewypowiedzianej. Wysyłam wniosek wraz z pełnymi dokumentami. 11.04. otrzymuję pismo z negatywną decyzją i znowu wniosek o restrukturyzację. Jednak tego samego miesiąca otrzy

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.