Jump to content
czynsz

Wpis w KRD pomimo spłaty chwilówki

Recommended Posts

czynsz

Parę miesięcy temu na wskutek tragedii w rodzinie potrzebowałem na "teraz" sporej sumy pieniędzy. Wystukałem formularz na wonga.com. Potrzebowałem 10.000, zaoferowali 4000 dla nowego klienta. Wziąłem, było mało, spłaciłem od razu aby mieć drugą ofertę "lepszą", dali tylko 5.000, to też od razu spłaciłem. Sytuacja rodzinna została jako-tako opanowana, zapomniałem o sprawie. Dzisiaj z ciekawości i nudów sprawdziłem swój BIK i KRD. Nie bardzo wiem jak rozumieć te wpisy w raporcie KRD:

Czy ten fairpay jest mi do czegoś potrzebny? Przez to wychodzę na jakiegoś cwaniak, co spłaca zobowiązania po paru dniach, niewiadome skąd i po co. Można to jakoś usunąć? Zresztą samej informacji nie rozumiem, bo wynika z niej że ze spłatą spóźniłem się max 7 dni, co jest nieprawdę, bo nie spóźniłem się wcale. Czy taki dziwaczny wpis może mi szkodzić w przyszłości? 

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Mickub

To fairpay jest informacja że wywiązałes się z zaległości. To jest wpis pozytywny. Nie będzie Ci szkodził. W tym przypadku musiałbyś do wongi uderzać, aby Ci to wykreślili bo na pewno udzieliłeś im zgody na przetwarzanie danych. 

J. Brzozowsk

Dokładnie, taki wpis jeśli już to może być pomocy przy kolejnym kredycie 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.