Jump to content
Joachim22

Kiedy odebrać awizowaną przesyłkę?

Recommended Posts

Joachim22

5 kwietnia dostałem awizo, wczoraj powtórne z adnotacją że można odebrać do 23 kwietnia. Teraz pytanie czy teraz liczą 14 dni roboczych czy to błąd na awizo i lepiej odebrać do 19?

Ekspert_Kredytowy

Moim zdaniem błąd

lukaszb
Godzinę temu, Joachim22 napisał:

5 kwietnia dostałem awizo, wczoraj powtórne z adnotacją że można odebrać do 23 kwietnia. Teraz pytanie czy teraz liczą 14 dni roboczych czy to błąd na awizo i lepiej odebrać do 19?

Uważam, że z ostrożności powinnaś odebrać najpóźniej 19.04.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Mimozja
   By Mimozja
   Nie ma mnie w domu wiem że mam awizo od listonosza list do odbioru z wydziału karnego z Warszawy al.solidarności.Co to może być?bo się denerwuje s odbiorę dopiero w przyszłym tygodniu.Nic nie narozrabialam .
  • toffeefeet
   By toffeefeet
   Hej dostała sądowe awizo do odebrania w 7 dni. Czy sądowe awizo awizuja ponownie? Są takie kolejki na poczcie, że nie wiem czy uda mi się odebrać list w pierwszym terminie. 
  • Bogdan3311
   By Bogdan3311
   Witam.
   Mam ostatnio problem z poczta polska. W skrzynce awizo nie ma, listonosz do drzwi nie puka, mimo ze non stop ktoś jest w domu. W mieszkaniu nie ma zadnej kwarantanny czy czegos podobnego.
   Na pewno byla przesyłka sadowa ze zmiana terminu rozprawy, wnioskuje po pomaranczowym 1/1 na EPUAPie ze nastąpiło nieodebranie przesylki w terminie i zwrot do Sądu.
   Czekam rowniez na list z kancelarii komorniczej, poinformowali mnie telefonicznie, iż wyslany zostal 1 kwietnia, rowniez nie ma zadnego awizo. Adresy na 100% prawidłowe. 
   Jak zadziałać najlepiej w takiej sytuacji? Na ten moment wydaje mi sie ze nic waznego mnie nie ominęło jeszcze, ale w przypadku ważnych przesylek moge szybko znalezc sie w trudnej sytuacji.
    
   Co moge zrobic poza skarga, ktora zapewne nic nie wniesie, poza tym ze bede mial taki papierek w razie czego do Sądu. 
   Usluga e-awizo dziala na przesylki sądowe?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.