Jump to content
olanowak

Oszukał mnie psudo prawnik.

Recommended Posts

olanowak

Witam. Czy jest może jakaś osoba która doradzi mi jak odzyskać pieniądze od fałszywego prawnika?

Otóż 4 lata temu szukałam prawnika który napisze mi zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i pomoże wyjść jakoś ze swoich kłopotów, kto będzie mnie bronić wspierać. Moi miejscowi adwokacji mówili mi ze sprawa jest przegrana. Wtedy natrafiłam na Pana Macieja Bebłot z Wrocławia. Firma nazywala się Lexica kancelaria Prawna Małgorzata bebłot. Pan obiecał mi pomóc. Przekazałam mu wszelkie materialy związane ze sprawą. Powiedział ze się podejmie, ale musze mu zapłacić 5 tys zł co zrobiłam (pokwitowania mam). Napisał mi pismo do prokuratury z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa (prokurator myślał ze ja sama to pisałam) po czym kontakt się urwał do nia dzisiejszego. Pisałam pisma o zwrot pieniędzy ze się nie wywiazał z umowy itp. ale listy wracały. Nigdzie go nie ma. 

czy jest szansa odzyskać te pieniądze ?

Linki
JPC

kto wystawił pokwitowanie i rachunek?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Doradca kredytowy mnie oszukał

   Witam. Został mi polecony doradca kredytowy. Obliczył naszą wstępną zdolność kredytową i wyszła nawet na ponad 550 tys. Po znalezieniu odpowiedniego mieszkania w cenie 455 tyś zł i wprowadzeniu nas do bazy banków Millenium i Pekao wyszła zdolność na 439 tyś i 449 w Pekao. Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej z deweloperem i skompletowaniu wniosków przyszła pierwsza wstępną decyzja z Pekao i według Pani obcieli nam delikatnie kredyt o 60 tyś... czyli najzwyczajniej w świecie nie stać nas na zakup mi

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Komu wpłaciłeś?/Kto Cię oszukał?

   Witam. W związku z trwającym procederem pobierania przez różnej maści Pośredników opłat wstępnych z tytułu pośrednictwa w udzieleniu pożyczek prywatnych proszę wszystkich użytkowników oszukanych przez tychże "Pośredników" o aktualizowanie tematu i podawanie danych oszustów. Być może wspólnie uzmysłowimy potencjalnym kandydatom na oszukanego skalę procederu i nakłonimy do bardziej szczegółowej weryfikacji firm pod tym katem.

   in Pożyczki prywatne

  • Oszukał mnie na sporą kwotę, wyłączył telefon i nie odbiera maili

   Czy ktoś miał do czynienia z Panem Łukaszem z Kielc. Używa maila lena520@op.pl. Oszukał mnie na sporą kwotę i oczywiście wyłączył telefon i nie odbiera maili. Jeżeli jest ktoś kto ma z nim jakiś kontakt to proszę o informację. Mój telefon .

   in Dla zadłużonych

  • Oszukał mnie i okradł mój księgowy

   Od jakiegoś czasu jestem na forum i czytam o firmach które oszukują każąc sobie wpłacać pieniądze lub wysyłać sms-a. Mnie oszukał wręcz okradł mój księgowy. Prowadzę firmę, która zajmuje się różnego rodzaju szkoleniami. Prowadzę nadzory nad dużą ilością firm. Co miesiąc wystawiam ok 70 faktur. Nie mam czasu tego robić więc wydałem dyspozycje w banku, że księgowy może wykonywać przelewy do 2000 zł. Miał płacić podatki, składki na ZUS, faktury za sprzęt. I okazuje się, że przelewał pieniądze na

   in Dla zadłużonych

  • Wspólnik mnie oszukał i zostawił z kredytami czy może ktoś pomóc

   Witam od 2006 roku prowadzę działalność gospodarcza w roku 2009 z racji zachwiania na rynku do formy wziąłem wspólnika z kapitałem wszystko było w porządku dopóki w maju tego roku nie zaczął się rozwodzić ze swoją żona i wtedy się zaczeło. Ogólnie potrzebuję jakieś 50000zł mam zawarte umowy z instytucjami państwowymi które są pewnym zabezpieczeniem czy jest jakaś szansa że ktoś mi pomoże?

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.