Jump to content
Karolajnax

Trudny kredyt 30000-40000

Recommended Posts

Karolajnax
Posted (edited)

Witam serdecznie...

Potrzebuje pilnie kredytu gotówkowego około 30.000 może być więcej na długi okres kredytowania
Jestem aktualnie po zmianie pracy. Pracuje od 1.03.2019
Umowa o pracę na czas nieokreślony 
Stanowisko kierownik logistyki zarobki 3199zl na rękę 
Poprzednia moja firma w której pracowałam zamknęła się w grudniu i dopiero teraz znalazłam nowa prace tam również miałam stanowisko kierownicze ale lepsze wynagrodzenie iż teraz i wzięłam kredyty w tamtym czasie które spłacam. Sytuacja mi się pogorszyła i zaczęłam mieć problemy ze zwiazaniem końca z końcem gona mnie terminy rat. Poszłam do doradcy kredytowego ale ta pani zrobiła mi mnóstwo zapytań i nic z tego nie wyszło tylko propozycja 4000 w profi Credit a do spłaty prawie 10000. A ja się boję i nie chce brać chwilowek. 
Sytuacja z moim Bik jest straszna mam koło 40pkt /100
Czas mnie nagli a potrzebuje pilnie gotówki aby spłacić zobowiazania które zaczęły mi ciążyc przez brak płynności finansowej prawie 3 miesiace.
Proszę mi pomóc. 
 
Kredyty mam w Credit Agricole 
1.Zostało do spłaty 5000 rata 1023zl
2. Zostało do spłaty 50000 rata 1189zl
Santander consumer bank rata 260zl meble do spłaty koło 2000 
Dodatkowo wzięłam telefon na raty 7000 w Orange zeby mieć z czego żyć przez te miesiące bez pracy zapozyczylam się u rodziny i bardzo chce to wszystko spłacić a w banku płacić jedna niższa ratę bo te raty po 1000 w Credit Agricole teraz dla mnie to za dużo.
Proszę niech Panstwo mi pomoga dostać kredyt na te mniejsze płatności a te 50000 dam radę spłacać sama przy obecnych zarobkach. 
Dziękuję za pomoc i poświęcony czas. 
Edited by Karolajnax
Zmiana tytułu
Linki
Kredopl

Niestety w takiej sytuacji żaden bank nie udzieli finansowania. Po pierwsze banki przy umowie o pracę wymagają min. 3 miesięcznego okresu zatrudnienia. Po drugie z taką oceną punktową też nie ma co liczyć na wiele.

To co może Pani zrobić w tym momencie najlepszego to postarać się płacić wszystko bez opóźnień jeżeli jest to możliwe. Jeżeli nie to z ciężkim sercem to radzę ale wziąść chwilówkę której nie będzie widać w bik  aby terminowo opłacać swoje zobowiązania. Po drugie należy wyczyścić wszystkie zapytania i jeżeli są jakieś zobowiązania zamknięte na których była zła historia to ich też trzeba się pozbyć.  Po trzecie drugiego czerwca minie 3 miesiące zatrudnienia więc już wtedy można złożyć wniosek do banku A przy takich dochodach będzie możliwość spłacić to wszystko.

 


------------------------------- dodano 1 minutę później -------------------------------

Jeżeli chodzi i bik najlepiej pobrać aktualny raport i przeanalizować na spokojnie co można poprawić. 

 

Karolajnax

Witam serdecznie moim zdaniem koło 20 ale nie jestem pewna...


------------------------------- dodano 4 minuty później -------------------------------

Pani Kasiu czy byłaby Pani w stanie mi pomóc? W chwili obecnej bardzo zależy mi na czasie bo jestem już 5 dni po płatności jednej raty i 10 dni po płatności drugiej. Wszystkie dokumenty mam włącznie z zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy zaświadczenie o odprowadzanych skladkach z ZUS i pieniążki wpływają na konto. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt gotówkowy 100k pod mini mieszkanie TBS

   Mieszkamy aktualnie w domu 35km od Warszawy i szukamy (rodzina 2+3 [26l, 23l, 4l, 2l, 1l]) czegoś bliżej, oraz aby uwolnić się od samochodu Pracując jako programista zależy mi na czasie dojazdu do okolic centrum. Np. w Markach można złapać ~40m 2p mieszkanie w TBS na które kredyt hipoteczny jest niemożliwy.   Kwota kredytu - 100.000 tyśOkres kredytowania - 60 miesięcy, ewentualnie więcejKwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: ~6500,~6700,~6600 netto + 2x (od lipca

   in Kredyty gotówkowe

  • Pilnie potrzebny kredyt, brak oceny w BIK

   Witam. Potrzebuję pilnej pomocy w sprawie kredytu gotówkowego. Problemem jest ocena punktowa w bik, a właściwie jej brak: status OE. Potrzebuje kredytu na 72m-ce w wysokości 30tys. zł. Posiadam aktualny raport bik, w zobowiązaniach zamkniętych spłacony kredyt studencki, opóźnienia 0-14. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Zarobki ok. 2,400zł netto wpływa na konto w T-mobile Usługi Bankowe. Brak jakichkolwiek zobowiązań obecnie. Proszę Panów Ekspertów o pomoc.

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt hipoteczny na kupno domu w stanie surowym

   Wklejam tutaj bo chyba wcześniej pomyliłam wątki 🙄   Staramy się o kredyt w PKO, dowiedziałam się na forum że inne banki mają lepsze propozycje... Tym bardziej że narzeczony jest kierowcą i podstawę ma mniejszą niż faktyczny zarobek...    1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 35 lat 3.Wysokość kredytu - 400.000   W tym 44tys na spłatę zobowiązań (hipoteka+konsolidacja)    4.Wkład własny - 40.000 5.Wartość nie

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Kredyt na 250 000 PLN przy wkładzie własnym 100 000 PLN | Warszawa

   Witam!   Znalazłem ciekawe mieszkanie, chciałbym zorientować się jakiej wysokości raty mogę się spodziewać. Dziękuję za pomoc!   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 300 miesięcy, najlepiej z możliwością nadpłaty 3.Wysokość kredytu - 250 000 PLN 4.Wkład własny - 100 000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 350 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie /wła

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.