Jump to content
klakier7705

PKO BP gdzie zwrócono mi ubezpieczenie kredytu po spłacie pozyczki, i jak je przelac na konto głowne ?

Recommended Posts

klakier7705

Witam.

Miałem pożyczkę w PKO BP, którą spłaciłem poprzez konsolidacje. Stara pożyczka była ubezpieczona, nowa też jest. Bank miał mi zwrócić ubezpieczenie starego kredytu, podobno mi zwrócił na jakieś konto gdzie owa pożyczka była. Nie mam pojecia jak te pieniądze odnaleźć i przelać na konto główne. Proszę o jakąś instrukcję jak je odnaleźć i przelać. Pozdrawiam.

Linki
EkspertPKO
18 godzin temu, klakier7705 napisał:

Witam.

Miałem pożyczkę w PKO BP, którą spłaciłem poprzez konsolidacje. Stara pożyczka była ubezpieczona, nowa też jest. Bank miał mi zwrócić ubezpieczenie starego kredytu, podobno mi zwrócił na jakieś konto gdzie owa pożyczka była. Nie mam pojecia jak te pieniądze odnaleźć i przelać na konto główne. Proszę o jakąś instrukcję jak je odnaleźć i przelać. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

 

w zależności od terminu, w którym została zawarta umowa pożyczki, składka za niewykorzystany okres ochrony ubezpieczeniowej mogła zostać zaliczona na poczet spłaty zadłużenia z tytułu umowy lub zwrócona na konto, z którego następowała spłata kredytu.

 

Aby uzyskać wiążące wyjaśnienia w sprawie zwrotu Pana ubezpieczenia, najlepiej skontaktować się z naszą bezpłatną infolinią (800 302 302) lub oddziałem Banku.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • PKO Książeczka Oszczędnościowa

   Dzień dobry, znalazłem niedawno książeczkę po zmarłej babci, w której to pierwsza wpłata dokonała została w 1986 roku, zaś ostatnia w roku 1992.  Widnieje tam kwota około 75 tys złotych. Czy jest szansa te pieniądze wypłacić, czy też z racji tego, że ostatnia wpłata była 27 lat temu to jest ona już po prostu już nieaktywna ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

   in Forum inwestycyjne

  • Windykacja terenowa PKO BP.

   Witam, czy ktoś wie po jakim czasie odwiedza terenowy z PKO BP? Mam jedną ratę pk terminie 50 dni i druga 20 dni. Straszą że jak do jutra nie wplace to będzie terenowy. Miał ktoś od nich taka wizyte?

   in Komornik, windykacja

  • PKO BP - Skąd te odsetki niespłacone, które rosną..

   Witam, Jeszcze nie zacząłem spłacać kredytu, a już odsetki rosną.. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego również "Kwota najbliższej raty odsetek" wzrosła z 1600 na 2tys.? Screen:   https://images92.fotosik.pl/246/aabd7cb266223b57gen.jpg     Z góry dziękuje za odpowiedźPozdrawiam

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Rezygnacja z ubezpieczenia kredytu PKO BP

   Witam,  Dzisiaj dostałem pożyczkę w PKO BP, na kwotę 21 tysięcy i w tym kredycie mam ubezpieczenie które kosztuje 5 tysięcy złotych.  Według Pani, wzięcie kredytu bez ubezpieczenia jest niemozliwe, ale gdy czytam to mogę do 39 dni zrezygnować z ubezpieczenia ale mam dodatkowy zapis w umowie że Tutaj link do zdjęcia z umowy  https://s.amsu.ng/i1pwHdCR0RLN

   in Ubezpieczenia

  • Nowa sprawa w EPU z powództwa PKO.

   Dzień dobry Panie Łukaszu,Zwracam się z prośbą o pomoc z wyjścia z zadlużenia.Lada moment dojdzie do wypowiedzenia umowy w Alior Bank, kwota kredytu 190000 zł, rata 2000 zł. Została wypowiedziana umowa kredytu odnawialnego w PKO na kwotę 13000 zł i sprawa trafiła do UPO. Czy w tej sytuacji gdy sprawa trafiła do UPO za chwilę komornik wejdzie mi na pensje w firmie?? Kiedy tego się spodziewać??Moj dochód to około 4500-5000 zł netto, więc jeśli połowę mi zabierze lada dzień komornik to nic na życie

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.