Jump to content
krzysiek113

Dane o upadłości na stronie KRS.

Recommended Posts

krzysiek113

Witajcie,

Po wpisaniu moich danych na stronie w gooogle, wyskakuje odnośnik do strony http://www.krs-online.com.pl/ 

na której jest mój adres domowy ogólnie dostępny i dane o mojej upadłość

 

Czy oni mają prawo udostępniać moje dane?

 

Nie jest to strona KRS, a strona prowadzona przez Sunrise system sp. z o.o. sp. k.

Linki
krzysiek113

Udało się! Napisałem poprzez formularz kontaktowy i usunęli moje dane:)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Jak dowiedzieć sie o dane osobiwe własciciela konta

   Zrobiłem przelew na konto za towar którego nei dostałem. Miałem tylko jego imie i nazwisko. Czy mogłbym dowiedzieć sie od Banku jego dane osobowe by zgłoscic sprawe na policje lub prokuratury.

   in Konta bankowe

  • zniknęły dane w biku

   Dzień dobry     zdarzyła się taka sytuacja... kilka miesięcy temu został zamknięty w alior banku spory kredy - ok 120 tyś zł. wszystko w biku było widoczne, punkty były ok. kredyt był dzielony z inną osobą. inne zobowiązania są płacone w terminie. miesiąc-dwa temu miałam 75/100, druga osoba 61/100 pkt. dzisiaj po sprawdzeniu biku - punktacja poszła drastycznie w dół, u mnie 65/100, a u drugiej osoby jest to 49/100. i z raportu zniknęła informacja o tym kredycie, że był, że spłacon

   in BIK i BIG

  • Kreditech - nakaz mimo upadłości konsumenckiej.

   Dzisiaj dostałem nakaz zapłaty od Kreditech. Pol roku temu sad oglosil moja upadłość bez planu splaty. Nawet firma Kreditech zglosila swoj dlug na liste wierzetelnosci. Który zostal tam wpisany i umorzony. Czy sprzeciw z samym kserem listy wierzetelnosci i kserem wyroku wystarczy? Sad nie sprawdza spraw upadlosciowych przed wydaniem nakazu?

   in Komornik, windykacja

  • Posiedzenie w sprawie upadłości konsumenckiej.

   Witam ;) Mam jutro rozprawę dotyczącą upadłości konsumenckiej - hazard. Czy ktoś może mi doradzić, albo powiedzieć jak wygląda rozprawa? Czego się spodziewać? Jakich pytań się spodziewać? Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź!;)

   in Dla zadłużonych

  • Jak ustalić skąd wypłynęły moje dane adresowe?

   Zmieniłam meldunek czasowy w urzędzie. Oczywiście nowego adresu nie podałam windykacji ani takim firmom. Jedynie pracodawca zna, oraz jeden operator komorkowy i ew. urzędy i PZU. I tu zdziwinie skąd firma windykacyjna ma mój adres na ktory przyszedl list. Jak ustalić kto mógłby być źródłem przecieku i na jakiej podstawie dostał me dane ? Wszędzie mam sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych.

   in Komornik, windykacja

 • Similar Content

  • Spo2n3a
   By Spo2n3a
   Witam
    
   Czy osoba będąca w upadłości konsumenckiej (realizowanie planu spłaty) może przepisać na siebie mieszkanie którego będzie jedynym właścicielem? czy taka sytuacja sprawi że momentalnie mieszkanie zostanie mi zabrane na poczet wierzycieli?
  • smartboy123
   By smartboy123
   Witam. Otrzymałem upadłość kons. Mam 25 lat. Od sierpniowej wypłaty będę dostawać więcej o 134 złoty. Zarabiam najniższą krajową aktualnie. Po dodatku z podatku będzie powyżej minimalnej. Czy Panie Łukaszu wie pan coś o tym? Czy kwotę z nadwyżki czyli podatku muszę przelewać na konto syndyka?
  • Nadija
   By Nadija
   Witam. 
   2 lata temu wpakowalam się w niezłe długi przez chwilówki,prawie 60tys.
   Byłam wtedy samotna matka bez żadnych dochodów, nie miałam z czego żyć byłam bez alimentów również na dziecko. Rok temu chciałam się jakoś za to zabrać i poszłam do prawnika przed wyjazdem na sezonowke za granicę. Zaproponował upadłość konsumencka. Powiedzial ze mam duze szanse wygrać.. po mojej pracy w Niemczech zostałam tu razem z dzieckiem i obecnym partnerem I mieszkamy od roku. Zaszłam w ciążę, urodziłam niedawno dziecko i postanowiłam się w końcu za to zabrać bo to niszczy mi życie.. nie mogę się cieszyć z niczego przez długi. 
   Sytuacja finansowa nieco się poprawiła..
   Czy mam szansę teraz na upadłość pomimo tego że mieszkam w Niemczech? Posiadam nadal zameldowanie w Polsce.. Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.