Jump to content
krzysiek113

Dane o upadłości na stronie KRS

Recommended Posts

krzysiek113

Witajcie,

Po wpisaniu moich danych na stronie w gooogle, wyskakuje odnośnik do strony http://www.krs-online.com.pl/ 

na której jest mój adres domowy ogólnie dostępny i dane o mojej upadłość

 

Czy oni mają prawo udostępniać moje dane?

 

Nie jest to strona KRS, a strona prowadzona przez Sunrise system sp. z o.o. sp. k.

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Posiedzenie w sprawie upadłości konsumenckiej.

   Witam ;) Mam jutro rozprawę dotyczącą upadłości konsumenckiej - hazard. Czy ktoś może mi doradzić, albo powiedzieć jak wygląda rozprawa? Czego się spodziewać? Jakich pytań się spodziewać? Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź!;)

   in Dla zadłużonych

  • Kreditech - nakaz mimo upadłości konsumenckiej.

   Dzisiaj dostałem nakaz zapłaty od Kreditech. Pol roku temu sad oglosil moja upadłość bez planu splaty. Nawet firma Kreditech zglosila swoj dlug na liste wierzetelnosci. Który zostal tam wpisany i umorzony. Czy sprzeciw z samym kserem listy wierzetelnosci i kserem wyroku wystarczy? Sad nie sprawdza spraw upadlosciowych przed wydaniem nakazu?

   in Komornik, windykacja

  • Jak ustalić skąd wypłynęły moje dane adresowe?

   Zmieniłam meldunek czasowy w urzędzie. Oczywiście nowego adresu nie podałam windykacji ani takim firmom. Jedynie pracodawca zna, oraz jeden operator komorkowy i ew. urzędy i PZU. I tu zdziwinie skąd firma windykacyjna ma mój adres na ktory przyszedl list. Jak ustalić kto mógłby być źródłem przecieku i na jakiej podstawie dostał me dane ? Wszędzie mam sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych.

   in Komornik, windykacja

  • Dane osobowe w pozwie.

   Witam. Mam taką dosyć nieciekawą sytuację. Dostałam wezwanie na sprawę do SR, bo pozew został odrzucony przez EPU. W związku z tym dostałam wszelkie odpisy załączników. Sprawa dotyczy wydania nakazu zapłaty. W imieniu firmy pożyczkowej występuje VIALEX. Pomijam braki w pozwie, złe kwoty itp. SR dwa razy wzywał ich do uzupełnienia. Widocznie bardzo się spieszyli, żeby przerwać bieg przedawnienia, ale chyba im się to udało, dzięki nowym zmianom. Sprawa by się przedawniła 15 lipca 2018 roku, ale zg

   in Chwilówki

  • Porady dotyczące upadłości konsumenckiej.

   Witam, jestem już wykończony ta sytuacja mam długi przekraczające powyżej 50 tys zł w różnych firmach pozabankowych z czego trzy kredyty 2 wypowiedziane i jeden w trakcie - straciłem prace 2 tygodnie temu próbowałem odebrać sobie życie gdyż nie wytrzymałem nerwowo tej sytuacji - aktualnie się leczę na depresję itd.. moje pytanie brzmi czy w tym przypadku mogę starać się ogłosić upadłość konsumencką? Jak mam złożyć taki wniosek i czy by mi ktoś mógł wytłumaczyć krok po kroku jak się za to zabrać?

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.