Jump to content
lol12

https://dampozyczke.pl o co kaman?

Recommended Posts

lol12

Witam

Wyświetliło mi się na fejsbuku, niby do 25tys bez baz BIK i KRD, do 120tys z komornikiem

Raty i oprecentowanie tez maja niskie,bo przy 9tys na100 msc oddaje sie 9900, przy 25tys oddaje sie 27,5tys wg komentarzy.

 

Czy ktos z tego korzystał? gdzie jest haczyk?

Linki
Stolaz

Haczyk jest taki sam jak wszędzie -> cała procedura "pożyczenia" taniej jak w banku przez osoby, które w realnej rzeczywistości nie mają szansy na pożyczkę 20 zł na tzw. "gębę" (bazy, komornicy, brak dochodów) kończy się w momencie uiszczenia przedpłaty (koszta dokumentów, opłata weryfikacyjna, opłata manipulacyjna, koszt ubezpieczenia, zwrot za notariusza etc.) albo podesłania danych osobowych wraz z dowodem osobistym, które chętnie zakupią grupy przestępcze do dalszej działalności.

 

PS:

Strona przypomina połączenia strony wiejskiej biblioteki i przedstawicielstwa zagranicznej korporacji o światowej strategii w Polsce 🙂


------------------------------- dodano 12 minut później -------------------------------

No i najważniejsze:

 

3. Świadczone przez administratora usługi są odpłatne, a koszt przedstawienia oferty wynosi 25zł netto (30.75 zł brutto). Płatność następuje za pomocą wysłania wiadomości sms o treści WNIOSEK pod numer 92520.

 

A pożyczać setki tysięcy złotych są gotowi Kancelaria Doradztwa Biznesowego Sp. zarejestrowana w styczniu 2019 roku z kapitałem zakładowym 5.000 złotych, gdzie stanowisko prezesa vice prezesa zajmuje małżeństwo od osiągnięć w stylu "we are online milionere" i "pomożemy Ci pomnożyć pieniądze, tylko musisz słuchać naszych rado, to wszystko jest proste i wymaga tylko twojego zaangażowania i odpowiedniego myślenia, na początku załóż 10 rachunków w 10 różnych bankach, wtedy zdywersyfikujesz swoje płatności" ;-)

Szopen

Pośrednik pośrednika, który jeszcze naciąga Cię na SMS za 30 zł za "przedstawienie propozycji".

Nie warto

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.