Jump to content
crowfactor

Inwestycje w faktoring

Recommended Posts

crowfactor

Witam,

Mam pytanie do ludzi, którzy naprawdę inwestują swoje nadwyżki finansowe.

Tworzymy narzędzie, które będzie pomostem pomiędzy inwestorami a realnymi istniejącymi od wielu lat firmami faktoringowymi z terenu UE. Nasi partnerzy muszą istnieć co najmniej od 3 lat, mieć rok rocznie zysk operacyjny. Umowa pomiędzy inwestorem a firmą faktoringową zawiera wszelkie elementy zabezpieczające inwestora - dobrowolne uznanie długu i poddanie się egzekucji oraz cesję wierzytelności w razie kłopotów partnera.

Inwestycje będą możliwe od przysłowiowej złotówki - to załatwia nasze narzędzie.

Zysk roczny z inwestycji 8,8%, przy czym na skutek konstrukcji prawnej nie opodatkowany.

Czy tego typu inwestycja była by dla Państwa interesująca?

pozdrawiam,

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • KH 300k na inwestycje

   KH na zakup nieruchomości na inwestycje   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 180 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 330 000 PLN 4.Wkład własny - 150 000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 480 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 60 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Mazowieckie/Warszawa

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Faktoring dla nowej spółki z o.o.

   Witam. Poszukuję faktoringu. Spółka zawiązana w X.2018 roku. Prowadzi dwie większe prace budowlane.   Podpisane są zlecenia i umowy. Na ten moment spółka na minusie ok 200 tyś bo włożyła kasę w uruchomienie kontraktów.   Pierwsze faktury przychodowe powinny się pojawić w pierwszych dniach kwietnia ale z terminami płatności 30 dni a ludziom trzeba zapłacić.   Kontrachenci zgodzą się przenieść cesja płatności.   Czy jest szansa aby to sfinansować?

   in Faktoring

  • Inwestycje w niercuhomości

   Witam Forumowiczów,   W jakiej formie inwestujecie w nieruchomości, kupno- sprzedaż, tradycyjny wynajem, czy mogę noclegi lub kwatery pracownicze?

   in Forum inwestycyjne

  • Inwestycje z dziennym zyskiem

   World Way Capital - to międzynarodowa firma inwestycyjna z Kanady. Firma zajmuje się handlem na kryptowalutowych rynkach i finansowych giełdach. Firma została opracowana przez grupę ekspertów i finansowych geniuszy, na czele z Johnem Walters, Kanadyjski biznesmen i finansista. Głównym celem firmy - stworzyć własną giełdę, w której wszyscy partnerzy firmy staną się akcjonariuszami. Od 2011 roku firma prowadziła działalność jako Prop-trading firma(Zarabia na wzrostach i spadkach).

   in Forum inwestycyjne

  • Faktoring dla freelancera

   Cześć, jestem freelancerem i nie mam tak sporych dochodów. Dlatego gdy klienci notorycznie spóźniają się z fakturami, włąściwie to zawalają mi cały budżet. Nie da się niczego zaplanować, jeśli oni nie płacą... Ostatnio rodzice musieli mi pożycząć kasę. Dlatego zastanawiam się nad faktoringiem. Warto? Jeśli mam dośyć małe dochody? Czy procent z faktoringu nie pożre mi ich?

   in Faktoring

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.