Jump to content
wicherrr3

Czyszczenie Bik, stare zobowiązania.

Recommended Posts

wicherrr3

Witam czy jest ktoś na forum bądź jakąś firma ktora przeanalizuje i wyczysci Bik gdyż staram się o kredyt gdyż moja sytuacja materialna się poprawiła, a posiadam jakieś stare wpisy, czy jest możliwość ich usunięcia szybciej mimo splacenia? W załączniku raport bik

 

 

 

Linki
Ekspert_Kredytowy

Usunąłem raport z BIK z Twojego posta - były tam dane osobowe, chyba nie chcesz żeby wpadły w niepowołane ręce a potem ktoś brał na Ciebie chwilówki?

 

Ja mogę się zająć analizą, wyślij mi raport na maila biuro@czyszczenieBIK.pl podając link do tego tematu, podam ci info co zrobić, żeby weryfikacja była darmowa. 

 

 

 

wicherrr3
Posted (edited)

Wysłane  na @ a ja czekam na info co zrobić żeby nastąpiła darmowa weryfikacja. 

Edited by wicherrr3
wicherrr3

Witam,  jestem po weryfikacji dokumenty już są @ ale teraz taki mały offtop czy przy tych wpisach jestem w stanie uzyskać kredyt? Jeśli tak to jak duży? Posiadam umowę na pełny etat 2800 netto oraz własna działalność od stycznia 2018 brak zadluzen wobec US czy ZUS. Aha i forma rozliczeń z US to karta podatkowa. 

Ekspert_Kredytowy

Czy te zobowiązania widoczne w BIGu - zostaną spłacone? Z tymi wpisami w BIG będzie ciężko o jakiekolwiek finansowanie, nawet jak z BIKu wykreślone zostaną wpisy. 

wicherrr3

Myslalem ze nie bedzie problemu gdyz zobowiazania sa zamkniete a status ich jest jako dlug odzyskany. 

Ekspert_Kredytowy

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

 

Masz w BIGu 3 zobowiązania (2x prokura, 1xfirma pozabankowa) - pomijając kwestię BIK, że najlepiej usunąć te wpisy, to z wpisami w BIGu nie masz szans na kredyt.

wicherrr3

Rzeczywiście, raportu nie przeczytałem do konca. Mysle ze wroce na forum gdzies za 4 miesiące jak splace zobowiązania ktore tam widnieja. 

Ekspert_Kredytowy

Powodzenia. Ps. Jeśli jeszcze nie kontaktowaleś się z nimi, to zadzwoń do mnie, powiem Ci jak rozmawiać, może uda się cześć zobowiązań umorzyć i szybciej będzie szansa na kredyt 😉 ps. Co z BIK? Poprawiasz go?

wicherrr3

Tak tak bede poprawiac bik, niebylo z mojej strony z nimi konaktu zarowno z jedna firma jaki i druga. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • BIk Scoring

   Dzień dobry, mam pytanie. Rejestr banków mam czysty. W BIK mam jeden wpis z data zakończenia kredytu 2017 r. Poza tym 2 zapytania, które znikną w tym roku. Mój scoring wynosi 52. czy w tej sytuacji mogę starać się o kredyt? ps. Ktoś pomoże wyczyścić ten jeden wpis?

   in BIK i BIG

  • BIK Scoring

   Dzień dobry, mam pytanie. Rejestr banków mam czysty. W BIK mam jeden wpis z data zakończenia kredytu 2017 r. Poza tym 2 zapytania, które znikną w tym roku. Mój scoring wynosi 52. czy w tej sytuacji mogę starać się o kredyt? ps. Ktoś pomoże wyczyścić ten jeden wpis?

   in Kredyty gotówkowe

  • Konsolidacja a wiele zapytań w BIK

   Kwota kredytu - Obecnie posiadam do spłaty wg. BIK 110.080zł Okres kredytowania - Jak najdłuższy, aby uzyskać jak najniższą ratę Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 05.2019 - 3399.06zł / 04.2019 - 2883.34zł (byłem na zwolnieniu od 15.04 do 30.04) / 03.2019 - 3317.12zł Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) - Mamy wiele dodatków które co miesiąc są w innej kwocie, podstawa 2280zł brutto Źródło uzyskiwania dochodów - Umowa o pracę Łączny

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Dlug na 36 tys i zly bik

   Mam pytanie mam dlug na ok 36 tys bik nie najlepszy z powodu opoznien z przed 2 lat teraz splacane na biezaca czy jest mozliwosc uzyskania kredytu w jakims banku ?? Bo ja juz sie poddaje

   in Kredyty gotówkowe

  • Spłacone kredyty, a scooring BIK

   Witam,   W tym tygodniu spłaciłem 2 pożyczki i pobierając raport BIK widzę, że scooring się nie zmienił. Czy ktoś wie w jakim czasie scooring może wzrosnąć ?   Staram się o kredyt konsolidacyjny, na te chwilę mam 4 kredyty na 63 tyś.   Mój scooring to tylko 42pkt. Rzadkie opoznienia do kilkunastu dni. Sporo zapytań: Kwiecień 9 Maja 5 Czerwiec 2   Brak kart kredytowych .   Pozdrawiam.

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.