Jump to content
biurolafish

Czy otrzymam kredyt na firmę 50 - 100 tyś zł ?

Recommended Posts

biurolafish

Dzień dobry. Prowadzę działalność 9 miesięcy , która z miesiąca na miesiąc przynosi co raz większe zyski. Obecny obrót na koncie bankowym to około 20 tyś zł. Tydzień temu pzeznaczyłem na zakup towaru 68 tysięcy złotych. Jako osoba prywatna jestem wpisany w krd i bik ( z powodu starych błedów młodości i zadłużeń na drobne kwoty prawdopodobnie w play itd.) . Czy jest możliwość uzyskania kredytu 50-100 tyś jeżeli nie mam żadnej historii kredytowej i jestem wpisany w/w ? Interesuję mnie pożyczka na 5-7lat.

Linki
kozerus

pierwsze to trzeba pobrać raport bik i KRD.

zobaczymy co tam jest wpisane i czy da się coś z tym zrobić.

Jak Panu się uda pobrać raport to proszę się odezwać.

PracownikBanku

Tak jak napisał kolega proszę pobrać raporty BIK oraz KRD. Jednak moim zdaniem, bez uregulowania zaległości oraz usunięcia wpisów z baz, szanse na kredyt marne.

Anderson

Szukaj prywatnego inwestora (nie mylić z pożyczką u osoby prywatnej), branie kredytu na rozwój firmy to pierwsza deska do trumny twojej działalności.

 

Lub po prostu przyhamuj z rozwojem i odkładaj pieniądze na późniejszą inwestycję.

 

To jest pierwsza i najważniejsza zasada - Nie inwestuj pieniędzy których nie masz.

------------------------------- dodano 16 minut później -------------------------------

Prześlij mi dokładne info o działalności i zarobkach, chętnie zainwestuję jeżeli biznes mi się spodoba i dogadamy się co do warunków.

All Finance Group

Dzień dobry,


Żeby starać się o finansowanie w takiej kwocie należy w pierwszej kolejności
- Spłacić zobowiązania w KRD
- Spłacić zobowiązania w BIK 
- Usunąć wpisy z baz danych
- Poczekać aż działalność będzie miała 12 miesięcy i wtedy starać się o finansowanie ( żeby dojść do tego punktu należy najpierw spełnić punkty wyżej) bez tego nie ma szans na finansowanie.

Tak jak powiedzieli koledzy proszę pobrać raport BIK i KRD i umieścić zdjęcia do wglądu lub opisać sytuację po ściągnięciu tych dokumentów, 
Jakie to są instytucję etc, jaka kwota do spłaty kiedy zaciągnięte i spłacone zobowiązanie...

Do tego co napisał użytkownik Anderson, to pierwszym gwoździem do trumny nie jest kredyt bankowy tylko pożyczka pozabankowa i dobór złych partnerów w biznesie.

Z poważaniem
Aleksander Podzerek

Anderson
47 minutes ago, All Finance Group said:

Do tego co napisał użytkownik Anderson, to pierwszym gwoździem do trumny nie jest kredyt bankowy tylko pożyczka pozabankowa i dobór złych partnerów w biznesie.

 

Każdy kredyt czy to bankowy czy pozabankowy jest jak nóż na gardle,  dobry biznesmen wie że lepiej mieć partnera niż być dłużnikiem.

W dziale "Dla zadłużonych" jest wiele historii ludzi którzy zaciągnęli się w bankach by rozbudować firmę co tak naprawdę ją finansowo wykończyło.

 

Krótko mówiąc, najgorszym partnerem dla biznesu jest bank/parabank, jakikolwiek kredyt.

 

Pozdrawiam, niestety bez poważania.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Czy jest szansa na finansowanie przy stracie za 2018

   Dzień dobry, mam pytanie czy jest szansa na finansowanie gdy jest strata na PIT-36 za 2018r ?   Typ kredytu: gotówkowy/obrotowy/limit w koncie - zainteresowany trzema opcjami Wysokość kredytu: 25 000-30 000 Czy kredyt będzie zabezpieczony: nie (kredyt bez zabezpieczenia) Województwo: śląskie Waluta kredytu: PLN Pożądana długość okresu kredytowania: 48-60 msc   Rok 2018 strata -40 00 na PIT-36   Przychód 2019: ok 140 tys pln    Stra

   in Kredyty dla firm

  • Kredyt 55 tys

   Poproszę o oferty kredytowe na kwotę 55 000 dla rat 60 i 84  Czy jest jakaś tańsza forma kredytowania zakupu auta jako osoba fizyczna? Mam tu na myśli coś na wzór kredytu hipotecznego ale na samochód?   Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 6000 netto Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): 4000 netto + 2000 netto Źródło uzyskiwania dochodów: umowa o pracę na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy: 2

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt CHF odsetki sinusoida

   Dlaczego w kredycie hipotecznym we frankach wysokość części odsetkowej jest zmienna? Nie jest ani stała ani malejąca tylko dla przykładu:   01.07.2019 66,29 CHF 30.07.2019

   in Kredyty mieszkaniowe

  • 200 tyś czy jest zdolność

   Witam, czy jest możliwość mniej więcej przeliczenia zdolności kredytowej ? Jestem na etapie załatwiania pozwoleń na budowę i chciałbym w niedalekiej przyszłości wziąć kredyt hipoteczny.   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 200 000 PLN 4.Wkład własny - 110 000 PLN (60 tyś gotówka, 50 tyś wartość działki) 5.Wartość nieruchomości - 310 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt na budowę domu

   Dzień dobry,   Poszukuję oferty kredytu na budowę domu jednorodzinnego.   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 3.Wysokość kredytu - 700000 4.Wkład własny - Działak budowlana o wartości 315000 PLN z hipoteką. Do spłaty 59000 PLN. + 50000 PLN w gotówce 5.Wartość nieruchomości - 1015000 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom / współwłasność małżeńska 8.Powierz

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.