Jump to content
biurolafish

Czy otrzymam kredyt na firmę 50 - 100 tyś zł ?

Recommended Posts

biurolafish

Dzień dobry. Prowadzę działalność 9 miesięcy , która z miesiąca na miesiąc przynosi co raz większe zyski. Obecny obrót na koncie bankowym to około 20 tyś zł. Tydzień temu pzeznaczyłem na zakup towaru 68 tysięcy złotych. Jako osoba prywatna jestem wpisany w krd i bik ( z powodu starych błedów młodości i zadłużeń na drobne kwoty prawdopodobnie w play itd.) . Czy jest możliwość uzyskania kredytu 50-100 tyś jeżeli nie mam żadnej historii kredytowej i jestem wpisany w/w ? Interesuję mnie pożyczka na 5-7lat.

Linki
kozerus

pierwsze to trzeba pobrać raport bik i KRD.

zobaczymy co tam jest wpisane i czy da się coś z tym zrobić.

Jak Panu się uda pobrać raport to proszę się odezwać.

PracownikBanku

Tak jak napisał kolega proszę pobrać raporty BIK oraz KRD. Jednak moim zdaniem, bez uregulowania zaległości oraz usunięcia wpisów z baz, szanse na kredyt marne.

Anderson

Szukaj prywatnego inwestora (nie mylić z pożyczką u osoby prywatnej), branie kredytu na rozwój firmy to pierwsza deska do trumny twojej działalności.

 

Lub po prostu przyhamuj z rozwojem i odkładaj pieniądze na późniejszą inwestycję.

 

To jest pierwsza i najważniejsza zasada - Nie inwestuj pieniędzy których nie masz.

------------------------------- dodano 16 minut później -------------------------------

Prześlij mi dokładne info o działalności i zarobkach, chętnie zainwestuję jeżeli biznes mi się spodoba i dogadamy się co do warunków.

All Finance Group

Dzień dobry,


Żeby starać się o finansowanie w takiej kwocie należy w pierwszej kolejności
- Spłacić zobowiązania w KRD
- Spłacić zobowiązania w BIK 
- Usunąć wpisy z baz danych
- Poczekać aż działalność będzie miała 12 miesięcy i wtedy starać się o finansowanie ( żeby dojść do tego punktu należy najpierw spełnić punkty wyżej) bez tego nie ma szans na finansowanie.

Tak jak powiedzieli koledzy proszę pobrać raport BIK i KRD i umieścić zdjęcia do wglądu lub opisać sytuację po ściągnięciu tych dokumentów, 
Jakie to są instytucję etc, jaka kwota do spłaty kiedy zaciągnięte i spłacone zobowiązanie...

Do tego co napisał użytkownik Anderson, to pierwszym gwoździem do trumny nie jest kredyt bankowy tylko pożyczka pozabankowa i dobór złych partnerów w biznesie.

Z poważaniem
Aleksander Podzerek

Anderson
47 minutes ago, All Finance Group said:

Do tego co napisał użytkownik Anderson, to pierwszym gwoździem do trumny nie jest kredyt bankowy tylko pożyczka pozabankowa i dobór złych partnerów w biznesie.

 

Każdy kredyt czy to bankowy czy pozabankowy jest jak nóż na gardle,  dobry biznesmen wie że lepiej mieć partnera niż być dłużnikiem.

W dziale "Dla zadłużonych" jest wiele historii ludzi którzy zaciągnęli się w bankach by rozbudować firmę co tak naprawdę ją finansowo wykończyło.

 

Krótko mówiąc, najgorszym partnerem dla biznesu jest bank/parabank, jakikolwiek kredyt.

 

Pozdrawiam, niestety bez poważania.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczny w którym banku ING mBank PKOBP

   Proszę o pomoc w zakresie wyboru banku na kredyt hipoteczny na wykończenie domu jednorodzinnego. Dom w stanie surowym.  

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Kredyt gotówkowy, karta kredytowa i kredyt odnawialny.

   Witam wszystkich forumowiczów, mam z żoną około 40 tysięcy długów. Moja sytuacja nie jest zła w porównaniu z niektórymi wpisami na forum, bo nie mam nic w chwilówkach, ale i tak chcę wyjść z tego zadłużenia. Irytuje comiesięczna spłata odsetek. Oto moje długi  Kredyt odnawialny mBank : 20000 - prawie cały wykorzystany Karta kredytowa BGŻ: limit 3500 - wykorzystany prawie cały  Żona: Limit odnawialny w mBanku - 8000  Karta kredytowa w mBanku - 4500 Karta kredytowa -

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt 240 000zł na zakup domu

   Dzień dobry.   Będę wdzięczny za propozycje. Poniżej przedstawiam szczegóły:   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - najlepiej 30 lat. Mam obecnie 41 lat i nie wiem czy na 30 się załapię. 3.Wysokość kredytu - 240.000 4.Wkład własny - 10% 5.Wartość nieruchomości - 350.000 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości :

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt 1,2 mln - jest szansa?

   Dzień dobry, planuję wziąć kredyt i kupić duże mieszkanie w centrum Gdańska. Osiągam dosyć spore dochody, jednak martwię się, czy mój wiek oraz to, że prowadzę działalność od zaledwie dwóch lat nie będzie problemem, abym mógł uzyskać tak dużą kwotę? Posiadam 400 tys wkładu własnego, może to w jakiś sposób pomoże.    1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 300 lub 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 1 200 000 zł 4.Wkład własny

   in Kredyty mieszkaniowe

  • mBank - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: mPLAN Kredyt hipoteczny w mBanku.       Dostępne waluty: PLN. Okres kredytowania: do 35 lat. Maksymalna wysokość: 90 % dla PLN.   Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym mBanku. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w mBanku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o mPLANIE mBanku. Z

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.