Jump to content
Mlodypolak

Kredyt konsolidacyjny / zła historia BIK

Recommended Posts

Mlodypolak

Witam 

 

Na wstępie zaznaczę , że opisując swoją sytuacje w tym momencie jestem bezsilny . Będąc już pelnoletni nauczyłem się brać pożyczki krótko terminowe , które na początku nie sprawiały mi dużego problemu ale wraz z upływem lat kwoty zaczęły rosnąć , a sytuacja posunęła się do tego , ze byłem zmuszony wyjechać za granice w celu spłaty zobowiązań . Mam ciężka sytuacje rodzinna i jestem zdany tylko na siebie . 

   Moja Hostoria w BIK-u nie jest dobra , a ja znajdując się za granicami kraju nie jestem w stanie znaleźć rozwiązania w kredytach bankowych . Zapożyczony jestem w takich firmach jak : Vivus , Kuki , Wonga, smartpozyczki. Lendon i Finbo na łączna kwotę 13 100 zł. 

 

  Miesięcznie zarabiam 6500 - 8000 tys . Niestety jestem w stanie odłożyć tylko 3000 - 3500  zł na miesiąc . Wypłaty mam tygodniowe . Najbliższy termin spłaty przypada mi za 10 dni . Kolejne terminy wypadają z 10 dniowym odstępem . 

Nie jestem w stanie w tak krótkim czasie uzbierać takiej kwoty . Chciałbym wiedzieć co mogę zrobić w takiej sytuacji . Nie mogę sobie pozwolić na przyjazd do polski w celu ewentualnego podjęcia pożyczyki w banku . Ostatnie co przykuło moja uwagę to „ Konsolidacja pożyczek ze zła historia BIK „ . 

   Jeżeli są instytucje które mogą zapewnić mi wydłużenie terminu spłaty i złożyć wszystkie kredyty w jedena ratę, bardzo proszę o polecenie .  

 

Pozdrawiam , 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.