Jump to content
Mola2016

Kredyt na spłatę pożyczek z komornikiem.

Recommended Posts

Mola2016

Dzień dobry, czy byłby ktoś w stanie pomóc załatwić kredyt na około 160000 na spłatę zobowiązań.? Problem w tym, że w dwóch kredytach została wypowiedziana umowa i zadają całkowitej spłaty kredytów oraz mąż ma na komornika który zajął wynagrodzenie. Jeżeli chodzi o komornika to we wrześniu zostanie pobrana ostania rata zadłużenia. Chcielibyśmy jednak uniknąć już ponownego zajęcia wynagrodzenia. Chcielibyśmy płacić jedną ratę i pozbyć się nie płaconych zobowiązań. Sprzedalismy już mieszkania dzięki któremu połowa naszych problemów już została spłacone. Wynagrodzenie męża to około 3000 netto na miesiąc z czego zostaje nam na chwilę obecną około 1600 zł po potracenie przez komornika. Czy jest ktoś w stanie pomóc. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Linki
kredytowyuse

jeszcze bardziej chcecie się zadłużać ?

Nie tędy droga...

 


------------------------------- dodano 1 minutę później -------------------------------

Z czego w ogóle chcielibyście spłacić kredyt w takiej wysokości majac do dyspozycji 1600 zł ??

Mola2016

No raczej staramy się wyjść z długów. I tak jesteśmy zadłużenia po uszy a tak jak mówiłam komornika pobierze ostatni ratę i chcemy uniknąć kolejnego zajęcia. Wtedy wynagrodzenie nie wyniesie 1600 tylko 3000.

lukaszb
43 minuty temu, Mola2016 napisał:

No raczej staramy się wyjść z długów. I tak jesteśmy zadłużenia po uszy a tak jak mówiłam komornika pobierze ostatni ratę i chcemy uniknąć kolejnego zajęcia. Wtedy wynagrodzenie nie wyniesie 1600 tylko 3000.

Ludzie z niewielkimi opóźnieniami, albo niezapłaconą ratą mają problem z kredytem a co dopiero Wy, osoby z wypowiedzianymi kredytami i komornikiem na głowie. Bez zabezpieczenia nie macie szans. Z zabezpieczeniem być może u lichwiarza co zazwyczaj oznacza utratę mieszkania więc przestrzegam.

Denga

Musza państwo przeznaczyć. Na spłatę minimum 5k wtedy myśle ze to ma sens i każdy  Pójdzie na ugodę 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Similar Content

    • Wlubas98
      By Wlubas98
      Pobiłem rekord chyba mam z 15 komorników na karku wszystkie pisma otrzymał pracodawca, chciałbym powoli spłacać i wyjść z tego gówna ale przy najniższej krajowej się nie da. Mam pytanie czy jest jakaś firma co zajmuje sie oddłużeniem i pomoże uzyskać kredyt na spłate komorników i żyć w spokoju spłacając jedną ratę. Czy ktoś by był w stanie mi pomóc ? 
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.