Jump to content
Olga88

Monedo - Ultimo - Ugoda?

Recommended Posts

Olga88

Hej, 

 

kilka dni temu dostałam pismo od Ultimo, że przejęli dług. Nie doczytałam co tam napisali (byłam pewna, że chodziło o Aasa). Zarejestrowałam się na eUltimo i z zapytaniem jak głupia baba od razu wyskoczyłam z zapytaniem do nich czy jest możliwość spłaty zaległości na raty. A dlatego to zrobiłam, że w Aasa mam pożyczkę 5 tys. - spłacona jedna rata także nic nie ugram (bynajmniej tak mi się wydaje). Odpisali mi oczywiście, że zgadzają się na raty, ale na ich warunkach. Teraz weszłam na moje konto w Ultimo i na pewniaka otwieram ugodę, a tam zaskoczenie gdyż chodzi o niespłaconą pożyczkę w Monedo - Kreditech. Pożyczka została przyznana na kwotę 4 tys. - kilka dobrych rat spłaciłam. Ponieważ w ugodzie widnieje kapitał do spłaty blisko 2500 zł, natomiast ODSETKI to prawie 1900 zł. Dlatego też piszę do Was z zapytaniem czy podpisać ugodę czy może czekać aż Ultimo pójdzie do Sądu? Ugram coś? Oczywiście sama bym nie walczyła tylko ukłoniła się w stronę Kancelarii Pana Łukasza :) 

Dajcie znać co o tym sądzicie. 

Linki
karolcia84

Po jakim czasie Ultimo przejęło dług Monedo?

Olga88

Dobry rok.

Tomipleban

Ja radziłbym skorzystać z pomocy kancelarii p. Łukasza. Tam soecjaliści doradzą Ci czy wato podpisać ugodę czy jednak walczyć w Sądzie.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.