Jump to content
merfil

Jak mądrze spłacic KK w Santanderze

Recommended Posts

merfil

Witam mam KK w Santanderze. Limit 20000zł, wykorzystano 19000zł. Co miesiąc płacę kwotę minimalną na poziomie 700zł ale spłata tej karty idzie jak krew z nosa.

Czy jest jakaś opcja aby ją w miarę dobrze spłacić?

Oprocentowanie karty to niby 10%

 

Linki
Stolaz

Wystarczy po prostu pociąć kartę, spłacać i nie używać. Jeśli masz wykorzystane 19 tysięcy to koszt odsetek miesięcznych jest na poziomie ok. 200 zł, więc na spłatę kapitału idzie koło 500 zł. Nie używając karty i wpłacając co miesiąc kwotę minimalną jesteś w stanie spłacić tą kartę w 2 i pół roku, max do 3 lat bez konieczności zaciągania nowego kredytu na spłatę, w którym na dzień dobry będzie do zapłacenia prowizja zapewne. Ewentualnie możesz zadzwonić do banku i zapytać czy możesz zadłużenie rozłożyć na raty -> wtedy usystematyzujesz spłaty, bądź poszukać konsolidacji bez prowizji i z oprocentowaniem na poziomie 8-9% (to zawsze kilkaset stówek mniej na koszcie w skali całej spłaty).

Ekspert_Kredytowy

Są też banki, które udzielają kredytu bez prowizji, załóż temat w dziale kredytów konsolidacyjnych, przygotujemy ofertę, być może Cię zaciekawi. Nie będzie też opłat dodatkowych jak np. opłata za kartę

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.