Jump to content
ania8000

Santander(BZWBK) wycofanie zgody na Bik

Recommended Posts

ania8000

Witam jak długo trzeba czekać na decyzję od Santandera odnośnie wycofania zgody na Bik. W raporcie są dwa wpisy zakończonych już kredytów.  (2016 i 2017)Nie wygląda to ładnie bo opóźnienia są po 100 , 105 a nawet 131 dni. Współpraca była tylko z nimi nie było komornika ani innych osób trzecich. Teraz po upływie 2,5 lat od zakończenia kredytu. Chcemy starać się o kredyt hipoteczny. I niestety ocena bardzo niska 56 jak dobrze pamiętam. Pismo złożone. Czekamy na Credi Agricole i Santander.  W Credi( 2016 zamknięty )nie ma aż tak długiego opoźnienia ale 62 dni się zdążyły.  Czy ktoś w ostatnim czasie uzyskał od nich zgodę na niewidoczne wpisy w BIK czy w takiej sytuacji nie ma na co liczyć ? Vivus był również wszystko było na czas więc usunoł się w przeciągu tygodnia. Na pozostałe dwa już mija 2 tydzień i nie ma odpowiedzi. Poszli komuś na rękę? Dajcie nadzieję albo chociaż jak długo trwa czekanie na ich odpowiedź? 

Ekspert_Kredytowy

Santander bank czy Consumer bank?

ania8000

Santander jak w tytule (BZWBK) ile trzeba czekać na odpowiedź od nich?I czy jest możliwość z 131 dni?

Ekspert_Kredytowy

Max miesiąc czasu. Wpisy udaje nam się usunąć - mino tak dużego opóźnienia. 

ania8000

Czekamy i czekamy 7 złożyliśmy papiery . 25 października.W Santander dostaliśmy informację od kierownika który załatwiał naszą sprawę osobiście że wpisy zostaną usunięte. Ściągam namiętnie raporty a tu zero reakcji. Kiedy BIK zareaguje w końcu? Druga sprawa to Agricole .Dlaczego zniknął z zobowiązań zamkniętych w przeciągu 60 mięs. (Minęło 40) . Ale została całą rozpiska spłat w harmonogramie? Tak na prawdę ile trwa całą ta procedura "wymazywania danych? " Minoł miesiąc i tylko Vivus zrobił to szybko i bez pozostawienia śladu .

jedrasny

Mi w Santanderze doradzili złożyć reklamację samemu przez formularz, jeśli masz u nich konto. Wtedy 7 dni czekania i wpis usunęli. Osobiście złożyłem reklamację w placówce i samemu przez internet. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.