Jump to content
projektom

Oddalenie powództwa banku a BIK i Bankowy

Recommended Posts

projektom

Witam. Procesuję się z bankiem - pozwał mnie o zapłatę - nie zgodziłem się z ich stanowiskiem i wdałem się w spór w sądzie rejonowym. Istnieje duża szansa na oddalenie powództwa banku z uwagi na słaby materiał dowodowy i silne moje zarzuty do pozwu. Jeśli sąd oddali powództwo banku to czy mogę zmusić bank do usunięcia danych z BIK i z Bankowego Rejestru? Orzeczenie sądu jest ważniejsze od stanowiska banku... Pozdrawiam.

 

projektom

Widzę, że nikt nie ma wiedzy na ten temat... Szukałem w ustawach ale nic nie mogłem znaleźć...  Jeśli uda się oddalić powództwo to przycisnę bank... 

 

Lady Liberty
7 godzin temu, projektom napisał:

Widzę, że nikt nie ma wiedzy na ten temat... Szukałem w ustawach ale nic nie mogłem znaleźć...  Jeśli uda się oddalić powództwo to przycisnę bank... 

 

Wiedza jest tylko prawo nie bardzo przewidziało że będziemy wygrywać.Odpowiem na przykładzie kolegi /wygrana/ i swoim /ugoda /, kredyty hipoteczne a więc po wielu pismach kolegi BiK konsumenta mu skorygowali i ma rewelacyjny ale jest w rejestrze i choć wygrał to co jakiś czas próbuje dostać kredyt tylko celem sprawdzenia i na ten czas cały czas odmowa nawet na telefon w Media za 500 zł.Ja mam ugodę z bankiem po 2 wygranych prawomocnych procesach z tym samym bankiem i miały być kolejne 2 bo były pozwy złożone w Sądzie i bank odpowiedział ale cały czas byliśmy na łączach i BiK konsumenta mi skorygowano na b.dobry z dramatu a BiK przedsiębiorcy musi taki zostać bo ten nie może być "poprawiany" pomimo że właśnie w tych sprawach wygrałam w Sądzie ale doszliśmy do porozumienia finansowego bardzo korzystnego dla mnie a same wpisy będą do 2021 roku więc tylko chwilka.Tylko to nie było porozumienia na poziomie Pani Zosi z oddziału lub 2 listów.Obecnie walczę z jednym bankowym stworem z którym nie będę się dogadywać i mam wpis w Erif na 1,4 mln zł...pozdrawiam ich i jak zakończy się sprawa to pozwę ich, z BiK sami mi zniknęli bo już się trochę procesujemy to poszli to części statystycznej.Po prawomocnej wygranej wzywaj ich do zaktualizowania wpisów pod rygorem.      

projektom

Dzięki za informacje. Tak właśnie myślałem, że jeśli oddalone powództwo to wpisy są niezasadne - brak udowodnienia roszczenia nie daje podstaw do utrzymania wpisów w bazie.

Podobno bardziej skłonni są usunąć wpisy w Bankowym Rejestrze niż w BIK... możesz się odnieść do takiej informacji (oczywiście przy małych konsumenckich sprawach powiedzmy do 50 tysięcy). Jeszcze raz dziękuję.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK