Jump to content
kamil88pl

Problem z zalogowanie się do EPU.

Recommended Posts

kamil88pl

Witam zalozylem dzis konto na epu. Podczas rejestracji nie podawalem loginu. Teraz niemoge sie zalogoeac. Co episac jako login? Jak wpisuje maila to mnie nie chce zalogowac.  Pomoze ktos?

Szmaragdowan
27 minut temu, kamil88pl napisał:

Witam zalozylem dzis konto na epu. Podczas rejestracji nie podawalem loginu. Teraz niemoge sie zalogoeac. Co episac jako login? Jak wpisuje maila to mnie nie chce zalogowac.  Pomoze ktos?

Login (zestaw cyfr) dostaniesz na maila po zalozeniu konta i potwierdzeniu danych.

Michalsok91

Mam to samo, jeśli dobrze spojrzałem to mają 72 godziny na weryfikację danych. Meila weryfikujesz praktycznie odrazu, po rejestracji odrazu przychodzi link

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • zasmucona
   By zasmucona
   Witajcie. Potrzebuje podpowiedzi co w danej sytuacji mogę zrobić. A mianowicie w dniu dzisiejszym odebralam z miejsca za meldowania awiza przesyłek sądowych z epu, z tym ,że jedno z nich mogło być odebrane maksymalnie do 26.03.Meldunek mam u babci a moim miejscem zamieszkania jest inne miasto . Co w takim przypadku mogę zrobić? 
  • aurorka
   By aurorka
   Witam, 
   EPU wydało nakaz zapłaty , od którego złożyłam sprzeciw. Sprzeciw został złożony poprawnie, co skutkuje tym, iż poinformowano mnie, że sprawa zostaje przekazana do właściwego sądu rejonowego, problem w tym, że przekazano do sądu wg adresu z akt , jest on inny niż mój adres zamieszkania. Stąd moje pytanie,  czy jest jakiś wzór jak napisać wniosek o przeniesienie sprawy do innego sądu - zgodnego z adresem zamieszkania? Czy wniosek mogę złozyć do EPU czy musi być listem poleconym do sądu ( tego do którego kierował e-sąd?) Z góry dziękuję za pomoc. 
  • hypnotiC
   By hypnotiC
   Dzień dobry, chciałbym złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty w Epu i mam pytanie, chcę to zrobić elektronicznie i po kliknięciu wnieść sprzeciw podana jest już tam sygnatura akt i moje dane czyli w treści sprzeciwu wystarczy tylko to ? 
    
   Wnoszę sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez Sąd Rejonowy Lublin-Zachód. Zaskarżam wydany nakaz zapłaty w całości i w tym zakresie wnoszę o oddalenie powództwa w całości.
   UZASADNIENIE
   Kwestionuję powództwo zarówno co do zasady jak i wysokości. Stanowisko procesowe rozszerzę po przekazaniu sprawy do sądu rejonowego i po zapoznaniu się z dowodami, na które powołuje się powód.
    
   Czy coś takiego wystarczy? Podkreślam że sprzeciw wyślę drogą elektroniczną na stronie Epu. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: