Jump to content
lzalewski

Ekspert ds. kredytów hipotecznych www.fintime.com.pl, tel. 728 455 024

Recommended Posts

lzalewski

Ekspertem kredytowym jestem od 2010r. Od tego czasu uczestniczyłem w zorganizowaniu kilkuset kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych. Większość moich klientów rekomenduje współpracę ze mną swoim znajomym i rodzinie. W ofercie posiadam kredyty wszystkich banków udzielających kredyty w Polsce.

 

Mimo, że na co dzień mieszkam w Rypinie, to działam na terenie całego kraju. Współpracowałem z klientami m.in. z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Warszawy i wielu innych miast. Odległość nie ma znaczenia przy procesowaniu wniosków kredytowych.

 

Podejmując współpracę ze mną macie Państwo gwarancję:

  • profesjonalizmu i obiektywizmu przy doborze ofert i procesowaniu wniosków,
  • indywidualnego podejścia przy analizie potrzeb kredytowych,
  • transparentności,
  • oszczędności czasu i pieniędzy,
  • braku ukrytych kosztów (usługi są dla klientów bezpłatne).

 

Jestem do Państwa dyspozycji w całym okresie kredytowania. Dzięki temu w każdej chwili można skontaktować się ze mną ponownie i wyjaśnić pojawiające się wątpliwości. W ramach obsługi posprzedażowej każdemu dotychczasowemu klientowi na bieżąco analizuję również możliwości refinansowania obecnie posiadanego kredytu do innego banku.

 

Łukasz Zalewski

tel. 728 455 024

Lzalewski@fintime.com.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.