Jump to content
stelmart

kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, Gołdap

Recommended Posts

stelmart

Witam. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Jest mi potrzebna pomoc doradcy. Niestety tu gdzie mieszkam GOŁDAP woj. warmińsko - mazurskie, doradców brak. Moja sytuacja jest następująca:

wartość nieruchomości 200000 zł (82 m. kw.)

kwota kredytu 200000 zł

waluta kredytu CHF

czas spłaty 30 lat

Oprócz kilku rat. które kończą się w lipcu, nie mamy żadnych zobowiązań finansowych. Ponadto jestem posiadaczką jednego mieszkania na wsi. Mamy jedno dziecko.

Ja jestem zatrudniona na czas nieokreślony od 10 lat w tej samej firmie i moje dochody to ok 2500 zł netto. Mój mąż pracuje na umowę na czas określony w Irlandii (od września 2007). Jego dochody, to ok 7000 netto. Gdzie w moich okolicach mogę szukać doradcy? Z góry dziękuję za pomoc.

Linki
mariuszbierdzio

Witam ,

Pracuej w MultiBanku w Warszawie ale pochodze z OLECKA i bardzo czesto tam jestem ( pomogłem już w uzyskaniu kilku kredytów hipotecznych ludziom z OLECKA i okolic) Prosze o podanie nr kontaktowego do Pani wtedy sie skontaktuje.

 

Za 2 tygodnie bede w Olecku wiec jak najabrdzie mozemy sie spotkać i porozmawiać o kredycie) Oczywiście doradztwo jest CALKOWICIE BEZPŁATNE ;)


 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczny - niespłacony mały kredyt

   Witam, Mam pytanie chce z żoną wziąć kredyt pod hipotekę mieszkania (wartość około 160 tys. zł). Kwota kredytu będzie na zakup mieszkania za wartość 80 tys. zł. Posiadam mały kredyt w którym zostało mi kilka rat do końca spłaty (2 tys. zł łącznie zostało). Czy bez spłaty tego mniejszego kredytu możemy liczyć, że dostaniemy kredyt pod hipotekę na kwotę 80 tys. ? Pracujemy na umowy o pracę na czas nieokreślony, razem zarobki około 7 tys. zł netto. Historia spłaty kredytów wzorowa (w tym jeden

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • kredyt w €€€ - dom jednorodzinny

   witam,   uprzejmie proszę o wyliczenie zdolności kredytowej na budowę domu jednorodzinnego w Szczecinie. Przeznaczenie kredytu: budowa domu wraz z wykończeniem (do zamieszkania)   1.Waluta kredytu - Euro 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 240 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 900 000 PLN 4.Wkład własny - 450 000 PLN (w postaci działki budowlanej) 5.Wartość nieruchomości - 1 350 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny  7.Rodzaj nie

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Szansa na kredyt przy najniższej krajowej

   Witam, poszukuję banku, który dałby mi kredyt na 50tys. czy przy braku historii w ogóle jest szansa na usyskanie takiej kwoty ? Pozdrawiam Kwota kredytu 50 000 Okres kredytowania 240 mies. Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 1660/1660/1660 Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)  Źródło uzyskiwania dochodów: Umowa na czas nieokreślony  Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa: od 10.2018r.na czas n

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt na mieszkanie w EURO

   Dzień dobry, chcę nabyć mieszkanie w Gdańsku, proszę o pomoc w określeniu dokładnych warunków, które oferują aktualnie banki w Polsce. Czy jeśli zmieniłbym z dnia na dzień źródło dochodów (branża ta sama, inna firma), to czy muszę tam rzeczywiście ileś czasu przepracować? 1.Waluta kredytu - EURO 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 25-30 lat 3.Wysokość kredytu - 320000 PLN 4.Wkład własny - 80000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 400000 PLN 6.Rynek pierwotny / r

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt 100 000 zł okres kredytowania 84 miesiące

   Witam serdecznie, Byłbym zainteresowany kredytem w wysokości 100 000 zł na okres 84 miesięcy.    Kwota kredytu: 100 000 zł Okres kredytowania: 84 miesiące Kwoty trzech ostatnich wynagrodzeń: 5400 zł, 5400 zł, 5400 zł Rozbicie dochodu: nie Źródło dochodów: umowa o pracę na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia: od 2015 Nazwa banku: mBank Wiek kredytobiorcy : 29 lat Województwo: Mazowieckie Aktualna kwota kredytów pozostała do spłaty:

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.