Jump to content
wajdziuszka

Ile się czeka na decyzje przyznania kredytu w Getin Banku, PKO SA, PKO BP i DB?

Recommended Posts

wajdziuszka

Witam, mógłby ktoś mi w przybliżeniu określić ile się czeka na decyzję kredytową w RnS w Getin Banku, PKO SA, PKO BP, i DB?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Linki
wajdziuszka

No nikt nie może pomóc? Osoby które pytają się o kredyt i o zdolność po uzyskaniu kredytu już z tu nie zaglądają? ;p

michal_sz

W 2 tygodnie powinien każdy z nich wypowiedzieć się.

asia804

witaj

jeżeli chodzi o Getin Bank to po zarjestrowaniu wniosku są 3 analizy techniczna - wycena nierychomości, prawna pod wzgledemdokuemntów związanych z nieruchomością wydajapraktycznie te dwie w jeden dzień no i finansowa max 2 dni - weryfikacja dochodu ,

no i mamy decyzję jezeli bedzie małgo warunków do umowy to pójdzie sprawnie

wajdziuszka

dziękuję bardzo za odpowiedzi :) jeżeli chodzi o Getin to właśnie czytałam, że niektórzy dostawali decyzje w ciągu czterech/ pięciu dni inni czekali m-c i stąd moje pytania :)

PlanFinance.pl

Z moich obserwacji czas na decyzję obecnie to:

 

Getin 1 tydz.

PKO BP 2-3 tyg.

PEKAO 2 tyg.

DB 2-3 tyg.

anio98

W Millennium dostalismy decyzję w ciągu 6 dni roboczych :)

aneczka1980

A ile się czeka w Polbanku??

wajdziuszka

Dostaliśmy wstępną decyzję- pozytywną i jak zawsze mam pytanie, czy w Getin Banku też się zdarza tak jak w innych, że z pozytywnej zmieniają w negatywną?

macio

PeKaO jak u mnie 4 tygodnie kredyt na budowę domu, myślę że z mieszkaniowym było by szybciej.

reset

Wnioski składane w Expanderze:

 

Millenium - 1 tydzień

DB - 2,5 tyg

Fortis - 2,5 tyg (finansowa była za 1,5 tyg, do końcowej była potrzebna foto-wycena mieszkania, która zajęła kolejne kilka dni)

 

DB i Fortis decyzje w dniu dzisiejszym - czyli aktualne dane

Kazek007

Trochę stary temat, ale uaktualnię czas oczekiwania na decyzję Getinu:

 

W czerwcu czas na decyzję o przyznaniu kredytu RnS: 3 tygodnie.

 

Wczoraj dostałem decyzję pozytywną na kredyt na wykończenie, wniosek był złożony 5 sierpnia. Czyli prawie dwa miesiące...

makk

wstępnie decyzja pozytywna po 6 dniach roboczych, ale z warunkami do zrobienia, żeby finalizować. Analityk nie wziął pod uwagę umów zlecenia, bo są niewiarygodne z uwagi na to,że wystawiane przez członka rodziny- sama miałabym wątpliwości, bo tak się niestety złożyło w tym roku, że umowy mamy z firmy, którą prowadzi brat męża - do tej pory, a jest to od 2002 r. z małymi przerwami zawsze byliśmy w tej samej branży, a że branża dobrze finansowana to co bystrzejsi kopią dołki pod aktualnym szefostwem i sami przejmują stery. Nie wiem jak to wytłumaczyć doradcy, ona chce powalczyć wyjaśniając, ze przez te wszystkie lata mieliśmy zlecenia, że dochod roczny od 2003 r. to ok 40000-50000, najmniej 35000. I że te pieniądze nie są fikcją, pomimo, że nie wpływają nam na konto. Kiedyś wpływały, zależy kto rządzi. Obecnie dostajemy do ręki, wszyscy pracownicy dostają. Zebym wiedziała, że to taki problem, bo rodzina to byśmy mieli przelewane pieniądze na konto, a teraz to już musztarda po obiedzie. To po co te umowy, pity? Skoro i tak ich wiarygodność jest nieważna.

makk

właśnie dziś dostaliśmy decyzję pozytywną z PKO SA, bardzo się cieszymy, ale nie wiem czy możliwe jest, by bank nam jeszcze odmówił kredytu skoro wydał taką decyzję. Zatem na razie zostawiliśmy Getin z jego wątpliwościami co do umow zlecenia. Chyba, że będzie nam jeszcze potrzebny, co się okaże w praniu.

Gosia83

podbijam temat..czy ktoś orientuje się jak to wygląda obecnie z terminami decyzji z banku? mam na myśli kredyt hipoteczny na rozbudowę i przebudowę domu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • dis_manibvs
   By dis_manibvs
   09/08/2019 zostałem pozwany przez Panfil za kredyt w PKO BP
   24/09/2019 "Postanowienie o braku podstaw do wydania nakazu i przekazaniu wg własciwości" i sprawa została skierowana do mojego Sądu Rejonowego
    
   chodzi o ponad 11tyś złotych.
    
   Co dalej? Proszę o odpowiedzi osób które miały z tym do czynienia.
    
  • emis223
   By emis223
   Witam serdecznie. Bardzo proszę Państwa o pomoc bo sam nie wiem już co robić.
   Moja sytuacja wygląda następująco:
   W grudniu ubiegłego roku skonsolidowałem w banku PKO BP dwie pożyczki. Miałem problemy z wpłatą rat dlatego wpłacane były nieregularnie (spłaciłem około 7000 zł, kredyt miałem z umową na 10 lat - gdybym spłacał go przez 10 lat łącznie wyniósłby mnie ok 72 tys). W marcu tego roku bank wypowiedział mi umowę kredytową - do spłaty na dzień dzisiejszy 47 000 zł. Nie przyszło do mnie żadne pismo wypowiadające umowę kredytu, albo zostało pominięte przez osobę skanującą korespondencję w wirtualnym biurze. O wypowiedzeniu umowy dowiedziałem się dziś w CRW gdyż bank nie pobrał z konta raty. Pani z działu CRW poinformowała mnie, że jeżeli wpłacę jak najszybciej 20 tys zł to bank rozłoży mi resztę na raty. Nie mam niestety takich pieniędzy dlatego ostatecznie zgodziła się na raty 4x5000 zł, a pozostała część zadłużenia w ratach przez 2-3 lata. Prosiła też bym listownie wysłał do nich propozycję ugody.Nie wiem skąd wezmę te pieniądze dlatego tutaj pojawiają się moje pytania do Państwa:
    
   - czy myślicie, że bank nie zgodzi się na niższe raty (powiedzmy pierwsza wpłata 3000 zł, pozostała kwota w ratach po 1000 zł)chodzi o to czy po prostu Pani z windykacji specjalnie podała takie kwoty by jak najszybciej odzyskać należność
   - czy posiadacie wzory takiej ugody? zupełnie nie wiem co mam tam napisać
   - wydaje mi się, że miałem ubezpieczenie na ten kredyt (muszę to sprawdzić w umowie) - czy mogę odzyskać kwotę którą bank pobrał na ubezpieczenie?
    
    
   Bardzo proszę Państwa o pomoc.
  • michalciapek
   By michalciapek
   Witam
   Co o tym sadzic? Moga doliczyc jakies koszta czy probuje ode mnie wyludzic pieniadze?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.