Jump to content
Guest InterCadr

PRACA W BANKOWOśCI

Recommended Posts

Guest InterCadr

PRACA W BANKOWOŚCI

 

InterCadr Sp. zo.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Doradztwa Personalnego, działającą przede wszystkim w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników.

 

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, jednej z czołowych instytucji bankowych w Polsce, prowadzimy rekrutację na kilkadziesiąt stanowisk różnego szczebla do centrali firmy oraz oddziałów regionalnych banku.

 

Rekrutacje dotyczą różnych miast w Polsce, aktualnie są to stanowiska związane z obsługą i pozyskiwaniem Klientów miedzy innymi w obszarach bankowości detalicznej, kredytów hipotecznych, MSP oraz Private Banking.

 

Osoby zainteresowane ofertami pracy w dużej, nowoczesnej instytucji finansowej, które posiadają doświadczenie we wskazanych sektorach oraz poszukują nowych możliwości rozwoju i satysfakcji zawodowej zapraszamy do udziału w aktualnych rekrutacjach.

 

Do składania aplikacji, zapraszamy również osoby, które posiadają inne profile doświadczenia, a które chciałyby w najbliższym czasie poznać inne, równie interesujące oferty pracy.

 

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi ofertami pracy z rynku bankowości, prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:

 

bankowosc@intercadr.pl

 

Z przyjemnością odpowiemy również na Państwa pytania dotyczące aktualnych ofert pracy.

 

InterCadr Sp. z o.o.

Polish Head Office

ul. Księcia Bogusława X 15/5

70-441 Szczecin

Linki

 • Similar Topics

  • Pożyczka bez bankowości elektronicznej.

   Dzień dobry. Chcę wziąć pożyczkę jednak wiele firm wymaga weryfikacji przez Instantor lub Kontomatik. Ja nie mam takiej możliwości, zostaje mi tylko przelew weryfikacyjny tradycyjnie z konta na konto. Które firmy dopuszczają tę opcję?

   in Dyskusje Ogólne

  • Kredyt gotówkowy - praca w Irlandi

   Dzień dobry czy jest możliwość uzyskania kredytu w PLN pracując za granicą ?   Kwota kredytu - 120 tyś zł Okres kredytowania - 120 msc Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 2310 euro (maj) / 2070 euro (czerwiec) / 2310 euro (lipiec) Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) Źródło uzyskiwania dochodów - Kontrakt na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od lutego 2018 do teraz Nazwa banku, do którego

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt hipoteczny w EUR, praca w BE

   Czy można dostać kredyt hipoteczny w Polsce, w euro, pracując w Belgii? Z rozsądnym oprocentowaniem...   1.Waluta kredytu - EUR 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 15 lat 3.Wysokość kredytu - 359.000 zł (ok 78.000) 4.Wkład własny- do max. 30% 5.Wartość nieruchomości -472.000 zl 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie  8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 90 m2 9.Lokalizacja nie

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt gotowkowy - praca w UK

   Witam, czy jest szansa na uzyskanie kredytu w PL przy ponizszych detalach?   Kwota kredytu –   100-130 tys Okres kredytowania –    4- 8 lat Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: £2018.27 kwiecien / £1872 maj / £1885 czerwiec Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) - podstawa £1770 + dodatki ok £100-130/miesiac + bonus miedzy £250- £1000/kwartal Źródło uzyskiwania dochodów - kontrakt, stale zatrudnienie Łączny okr

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt hipoteczny a praca w Danii

   Witam. Pracuje w Danii od 2 lat i chciałbym sie dowiedziec czy mógłbym sie starać o kredyt hipoteczny w ostateczności gotówkowy w Polsce. Pracuje na kontraktach w agencjach duńskich przedłużanych co kilka miesiecy. Dzieki z góry za odpowiedzi

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.