Jump to content
Guest InterCadr

PRACA W BANKOWOśCI

Recommended Posts

Guest InterCadr

PRACA W BANKOWOŚCI

 

InterCadr Sp. zo.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Doradztwa Personalnego, działającą przede wszystkim w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników.

 

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, jednej z czołowych instytucji bankowych w Polsce, prowadzimy rekrutację na kilkadziesiąt stanowisk różnego szczebla do centrali firmy oraz oddziałów regionalnych banku.

 

Rekrutacje dotyczą różnych miast w Polsce, aktualnie są to stanowiska związane z obsługą i pozyskiwaniem Klientów miedzy innymi w obszarach bankowości detalicznej, kredytów hipotecznych, MSP oraz Private Banking.

 

Osoby zainteresowane ofertami pracy w dużej, nowoczesnej instytucji finansowej, które posiadają doświadczenie we wskazanych sektorach oraz poszukują nowych możliwości rozwoju i satysfakcji zawodowej zapraszamy do udziału w aktualnych rekrutacjach.

 

Do składania aplikacji, zapraszamy również osoby, które posiadają inne profile doświadczenia, a które chciałyby w najbliższym czasie poznać inne, równie interesujące oferty pracy.

 

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi ofertami pracy z rynku bankowości, prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:

 

bankowosc@intercadr.pl

 

Z przyjemnością odpowiemy również na Państwa pytania dotyczące aktualnych ofert pracy.

 

InterCadr Sp. z o.o.

Polish Head Office

ul. Księcia Bogusława X 15/5

70-441 Szczecin

Linki

 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczny a praca w Danii

   Witam. Pracuje w Danii od 2 lat i chciałbym sie dowiedziec czy mógłbym sie starać o kredyt hipoteczny w ostateczności gotówkowy w Polsce. Pracuje na kontraktach w agencjach duńskich przedłużanych co kilka miesiecy. Dzieki z góry za odpowiedzi

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Praca za granicą po zaciągnięciu kredytu hipotecznego w PLN

   Witam.   Jestem ciekaw jednej rzeczy - czy jeśli pracuje się w Polsce, wynagrodzenie otrzymuje się w PLN i zaciągnie się kredyt hipoteczny w PLN np. na budowę domu, a następnie porzuci się pracę w Polsce na rzecz lepiej płatnej pracy za granicą, z wynagrodzeniem w obcej walucie, to komplikuje to w jakiś sposób kwestię zaciągniętego wcześniej kredytu?   Zgodnie z Rekomendacją S wiem, że kredyt można zaciągnąć tylko w walucie, w której się zarabia. Obecnie pracuję w Polsce i za

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt w PL a praca w UK

   Witam,  Kwota kredytu - 80 000 - 100 000zl Okres kredytowania - 5-7lat Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: maj okolice £2700, £2700 kwiecien / £2900 marzec /£2200 luty Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) - podstawa £2000+ bonus ok 250 + nadgodziny około 500-800 miesięcznie  Źródło uzyskiwania dochodów - kontrakt, stale zatrudnienie Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa - Sie

   in Kredyty gotówkowe

  • Praca w UK, kredyt w PL

   Witam, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kredytem w Polsce, chodzi tu o kwote 170 tys., docelowo ma ona zostać przekazana na zakup małego mieszkania. Mam 22 lata w Anglii pracuje od 2 lat, od miesiąca na kontrakcie (zmiana pracy), moje zarobki to 1500 funtów miesięcznie bez bonusów, pod odliczeniu podatków. Kredyt chciałabym spłacić jak najszybciej w ok. 4 lata. Brak kredytów w Polsce jak i w Anglii, moje miesięczne wydatki to ok 450 funtów.  Kredyt chciałabym zaciągnąć w Polskiej walucie.

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt hipoteczny pod budowę domu - praca w Czechach, zarobki w CZK i PLN

   Witam. Jesteśmy rodziną 2+2. Mieszkamy w Polsce. Mąż pracuje w czechach i zarabia w koronach czeskich (mieszamy przy granicy czeskiej i mąż codziennie dojeżdża do pracy), ja pracuję w Polsce i zarabiam w PLN. Czy istnieje bank, który udzieli nam kredytu hipotecznego pod budowę domu w polsce? Z góry dziękuje za odpowiedź. Poniżej schemat:   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 30 lat 3.Wysokość kredytu - 360.000 4.Wkład własny- 60.000

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.