Jump to content
Guest InterCadr

PRACA W BANKOWOśCI

Recommended Posts

Guest InterCadr

PRACA W BANKOWOŚCI

 

InterCadr Sp. zo.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Doradztwa Personalnego, działającą przede wszystkim w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników.

 

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, jednej z czołowych instytucji bankowych w Polsce, prowadzimy rekrutację na kilkadziesiąt stanowisk różnego szczebla do centrali firmy oraz oddziałów regionalnych banku.

 

Rekrutacje dotyczą różnych miast w Polsce, aktualnie są to stanowiska związane z obsługą i pozyskiwaniem Klientów miedzy innymi w obszarach bankowości detalicznej, kredytów hipotecznych, MSP oraz Private Banking.

 

Osoby zainteresowane ofertami pracy w dużej, nowoczesnej instytucji finansowej, które posiadają doświadczenie we wskazanych sektorach oraz poszukują nowych możliwości rozwoju i satysfakcji zawodowej zapraszamy do udziału w aktualnych rekrutacjach.

 

Do składania aplikacji, zapraszamy również osoby, które posiadają inne profile doświadczenia, a które chciałyby w najbliższym czasie poznać inne, równie interesujące oferty pracy.

 

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi ofertami pracy z rynku bankowości, prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:

 

bankowosc@intercadr.pl

 

Z przyjemnością odpowiemy również na Państwa pytania dotyczące aktualnych ofert pracy.

 

InterCadr Sp. z o.o.

Polish Head Office

ul. Księcia Bogusława X 15/5

70-441 Szczecin


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.