Jump to content
lukiko1986

eurobank - doładowanie kredytu???

Recommended Posts

lukiko1986

Witam...

Wziąłem kredyt w w/w banku. Po spłacie 4 raty przyszła mi oferta indywidualna o doładowaniu kredytu mianowicie kwotą 3400 ( brałem 11000). Poszedłem więc do punktu o więcej informacji. Pani powiedziała że jest to maksymalna kwota doładowania a obecna kwota to 600 zł. Więc ja się pytam jak jest ze spłatą tego a ona mówi że nijak. Dostaję te pieniądze (na tą chwilę 600zł - jak chcę oczywiście) a dodatkowo oprocentowanie spada 0 2%. Powiedziano mi jeszcze że lepiej poczekać jeszcze aż kwota urośnie. W czym tkwi szkopuł??? Ja wiem że w życiu nie ma nic za darmo.

expert

Gratulacje za zdrowy rozsądek. Problem polega na tym, że Eurobank ma i tak strasznie drogie kredyty... dlaczego akurat ten bank?

lukiko1986

Heh...Może drogi ale dzwoniłem właśnie na infolinie i okazało się że że rzeczywiście jest coś takiego jak doładowanie a maksymalną kwotę o ile raty spłacamy w terminie można uzyskać po 18 miesiącach czyli wychodzi na to że 11000+3400 = 14400 a do spłaty z odsetkami mam co prawda 15600 więc nie wiem czy tak drogo wychodzi a gotówka zawsze jest. a i nie uwzględniam obniżenia oprocentowania.

A dlaczego taki???

Bo wole mieć wszystko pod nosem (punkt w moim mieście) a i słuzbe wojskową mam nie uregulowaną. A pozatym np. w BPH gdzie mam konto oferują mi max. 6 X śr. dochód netto...a zarabiam niecałe 1500 i mam jeszcze jeden wcześniejszy kredyt.(300zł)

Pozdro.

 

Oczywiście 300 zł raty.:)

expert

Pisze Pan, że przy 14400 spłaci Pan 15600? czyli odsetki wyniosą 1200 zł? zakładam, iż nie jest to kredyt na 12 m-cy tylko na dłuższy okres (wysokość dochodu na to wskazuje), w związku z tym oprocentowanie jest niższe niż 8% gdzie przy kredycie z zabezpieczeniem hipotecznym w PLN oprocentowanie wynosi ok. 7,5%? :) proszę dopytać o rzeczywistą stopę procentową (jak sądzę będzie powyżej 20%).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.